איזה מאכלים אסור לאכול לפני השינה?
מודעה

איזה מאכלים אסור לאכול לפני השינה?

כל אחד אוהב לנשנש איזה משהו לפני השינה, אבל מה שאנחנו בוחרים לאכול עשוי להשפיע משמעותית על איכות השינה שלנו. בעוד שמאכלים מסויימים עשויים לגרום לנו לנמנום אחרים עלולים לגרום לנזק לשינת היופי שלך.

אגוגופון! הצטרפו לעדכונים! 📱

ותקבלו ידע לבריאות טובה יותר ישירות לנייד. שירות חדש וחינמי לגולשי אגוגו.


מודעה

המאכלים שצריך להימנע מהם לפני השינה:

סלרי לא מומלץ לפני השינה
סלרי לא מומלץ לפני השינה

1.סלרי

כן, לראות סלרי ברשימה הזאת עלול להפתיע אותכם, אבל יש לכך סיבה פשוטה. סלרי הוא משתן טבעי. מה שזה אומר: שיכול מאוד להיות שתרוצו בחיפזון לשירותים במשך הלילה.

אנחנו לא אומרים שירקות הם לא טובים, אבל כדי לשמור על "ביטחון" השינה שלכם הימנעו מכאלה כמו סלרי לפני השינה.

2.פסטה

מצטערים להפיל את רוחכם שוב, אבל גם פסטה היא לא האוכל האידיאלי לפני השינה. פסטה מלאה בפחמימות, ואם תלכו לישון ישר אחרי שתאכלו אותה ולא תשרפו אותה בפעילות כלשהי היא תהפוך לשומן.

בנוסף לכך, בדרך כלל לפסטה מתלווים רכיבים אחרים כמו גבינה, שמנת ורטבים אחרים – רכיבים אשר לא  יעודדו את השינה שלכם.

כמו כן לפסטה ערך גליקימי גבוה, דבר המשפיע על רמת הסוכר בדם שלכם, יעכב את שנתכם ויעיר אותכם בלילה.

3.חטיפים

מחקר אחד הראה שאכילת ג'אנק פוד כמו חטיפים וממתקים לפני השינה מגדילה את הסיכון לחוות סיוטים במשך הלילה. ההסבר לכך הוא רמת הסוכר הגבוהה בדם. לכן דלגו על התענוג המפוקפק של אכילת חטיפים לפני השינה.

4.שום

השום לא מומלץ לאכילה לפני השינה, ולא.. לא רק בגלל בן הזוג שלכם. השום מכיל רכיבים אשר עלולים לגרום לצרבת ולכן לא מומלץ.

5.אלכוהול

ישנה אגדה על כך שאלכוהול עשוי לגרום לנו לנמנום טוב לפני השינה ובכך יוצר שינה טובה, אבל זה לא כל כך מדויק. בעוד שהאלכוהול באמת עשוי לגרום לך להרדם, הוא לא גורם לשינה שלך להיות ארוכה ואיכותית.

קראו על  למה אני מזיע בלילה?

האלכוהול מפריע לשינה האיכותית שלנו, גורם לשינה לא עמוקה והתעוררויות במשך הלילה. בנוסף לכך, אנשים אשר משתמשים באלכוהול כדי להירדם מפתחים הרגל רע ומתסכל. לכן אם אתם מכוונים לשינה טובה ואיכותית אלכוהול הוא לא הפתרון.

רוצים לדעת אילו מאכלים כדאי לאכול לפני השינה?

המוצר האהוב שלנו! אפטרמיל! 

מודעה

מודעה
מודעה

איזה כיף שבחרת להצטרף! 😍

היי, החלטנו לפתוח שירות חדש לגולשי אגוגו בו נוכל לעדכן אתכם הגולשים במאמרים חדשים שעולים לאתר, עדכונים שונים לגבי אירועים וכנסים, ובקיצור.. כל מה שמעניין בעולם הבריאות.
את השירות תקבלו באמצעות הודעת טקסט (SMS) או במייל פעם בשבוע (בממוצע). ללא ספאם. תוכלו להסיר את עצמכם מהשירות בכל עת בלחיצת כפתור.