5 מאכלים לבטן שטוחה ללא נפיחות

5 מאכלים לבטן שטוחה ללא נפיחות

מודעה

בטן נפוחה לאו דווקא נגרמת עקב עודף שומן, אלא גם על ידי גזים במעיים. אבל אם אתה סובל מעודף משקל ורוצה בטן שטוחה יותר לטווח הארוך, הפתרון היחידי הוא להפחית במשקל. בין אם הסיבה לבטן נפוחה היא גזים במעיים או עודף משקל, מה שאתה בוחר לשים בפה שלך הוא מה שקובע. קראו על 5 מאכלים המסייעים לנו בהשגת המטרה של בטן שטוחה ללא נפיחות.


Fennel-Seeds
זרעי שומר מעולים למערכת העיכול

זרעי שומר

זרעי שומר בעלי ערך תזונתי גבוה, הם מכילים סיבים, מגנזיום, סידן וברזל. זרעי השומר טובים מאוד לפעילות מערכת העיכול ובכך מצמצמים את הנפיחות בבטן כתוצאה מגזים. ניתן ללעוס לאחר ארוחה חצי כפית של זרעי שומר או פשוט להכין תה עם כפית אחת של זרעי שומר.

שמן זית

שומנים חד בלתי רווים הנמצאים בשמן הזית קשורים לשריפה ואחסון של שומן בגופנו. שומנים חד בלתי רווים מסייעים גם בוויסות רמת הסוכר בדם הקשורה לתחושת הרעב שלנו והצטברות שומן באזור הבטן. תזונה הכוללת שומן נמצאה כמשפרת את תחושת השובע ובכך מצמצמת את התצרוכת הקלורית הכללית שלנו. לפני שאתם מוסיפים שמן זית לכל ארוחה שאתם אוכלים קחו בחשבון שכל כף של שמן זית מכילה 120 קלוריות.

אספרגוס

האספרגוס הוא מקור נפלא לחיידקים פרוביוטיים המסייעים בשגשוג של בקטריות טובות במערכת העיכול שלנו ובכך מאזנת את רמת הגזים בבטן. כמו כן האספרגוס מכיל סיבים מסיסים ובלתי מסיסים המסייעים לבריאות כללית של מערכת העיכול. כדי להפחית את הנפיחות בבטן אכלו אספרגוס מאודה כמה פעמים בשבוע, ניתן להוסיף קצת שמן זית.

מלפפונים

המלפפונים עשירים בנוזלים ובעלי כמות קטנה של קלוריות, למעשה 45 קלוריות למלפפון אחד. אם אתם חשים נפיחות באזור הבטן אכילת מלפפון יכולה לסייע לכם. הוסיפו מלפפונים לסלט או איכלו אותם בצורתם הגולמית במשך היום.

קראו על  11 סוגי נבטים ויתרונותיהם הבריאותיים

מים

הרבה אנשים יודעים כבר שתזונה עשירה בסיבים טובה להפחתת נפיחות בבטן ומניעה של עצירות, אבל אל לנו לשכוח את התפקיד החשוב של המים במשוואה הזאת. כל אדם מבוגר צריך לצרוך בממוצע כ-8 כוסות של מים ביום, אך הכמות משתנה בהתאם לאקלים בו אתה גר ולמידת הפעילות הגופנית שלך. אם אתם לא אוהבים לשתות מים, ניתן להוסיף להם חתיכת לימון, או עלי נענע.

בלעדי באגוגו!..

ביי לנפיחות!

אגוגו גאה להציג – “אפטרמיל” (After-Meal), תערובת צמחים ייחודית.
בלעדי באגוגו!

כל מה שצריך כדי לרדת במשקל!

ערכת התזונה של אגוגו
מודעה