5 צמחים המטהרים את האוויר בבית

5 צמחים המטהרים את האוויר בבית

מודעה

אם תכניסו את הצמחים הבאים לתוך הבית שלכם, הם ישפרו בצורה דרמטית את איכות האוויר בביתכם, יחברו אתכם קצת יותר אל הטבע ואולי אפילו תופתעו לגלות עד כמה הם יכולים להוסיף חיים לבית שלכם.

אגוגו- מגזין בריאות | Agogo | פורסם 31/3/15


פיקוס

הפיקוס הוא צמח בעל יכולות מעולות לניקוי האוויר בבית. הפיקוס יכול לגדול למימדים עצומים ולכן ניתן לשתול אותו גם מחוץ לבית. הפיקוס מנקה בנזן, מתנול ופורמלדהיד מחלל הבית.

פיקוס
פיקוס

 

דרצנה

ישנם מעל 40 סוגים של צמחי דרצנה. הם מנקים בנזן, פורמלדהיד, מתנול וקסילן מחלל הבית. הם רעילים לחתולים ולכלבים, לכן אם יש לכם חיות מחמד, כדאי לחשוב פעמיים בקשר לצמח זה.

דרצנה
דרצנה

 

ספטיפיליום

לא רק שהפרחים של הצמח הזה פשוט יפהפיים, הם גם בעלי יכולת לניקוי האוויר. הצמח פורח רוב הקיץ והוא דורש פינות מוצלות ולחות, ואין צורך באדמה לחה. הצמח מנקה אמוניה, בנזן, פורמלדהיד ומתנול מאוויר הבית.

ספטיפיליום
ספטיפיליום

 

שרך בוסטון

צמח זה אוהב מיקומים קרירים, מלאי לחות ואור לא ישיר. שירותים הם המקום האידיאלי לצמח זה. הם מנקים מזהמים כמו קסילן ופורמלדהיד מאוויר הבית.

שרך בוסטון
שרך בוסטון

 

אלוורה

אלוורה היא צמח שימושי ורב-תכליתי. יש לו יתרונות בריאותיים רבים, מקל על כוויות, וכמו כן בעל יכולת לניקוי אוויר חלל הבית שלנו. הוא מסיר ביעילות פורמלדהיד הנמצא באוויר.

אלוורה
אלוורה

 

אהבתם? פרגנו בלייק!

בלעדי באגוגו!..

ביי לנפיחות!

אגוגו גאה להציג – “אפטרמיל” (After-Meal), תערובת צמחים ייחודית.
בלעדי באגוגו!

כל מה שצריך כדי לרדת במשקל!

ערכת התזונה של אגוגו
מודעה
קראו על  אתגר מקלחת קרה - 7 יתרונות עוצמתיים שהוכחו מדעית