5 דברים שקורים לגוף כשאנחנו מפסיקים לאכול סוכר
מודעה

5 דברים שקורים לגוף כשאנחנו מפסיקים לאכול סוכר

הסוכר מופיע בהרבה מהמזונות שאנו אוכלים, כולל פירות וירקות. לכן, הוספת סוכר בצורה מלאכותית לתזונה שלנו פשוט לא נחוצה. למעשה, תבחינו במספר דברים חיוביים שיקרו לגוף שלכם כאשר תחליטו לא לצרוך יותר סוכר.


1.רמת האנרגיה שלך תעלה

באופן אירוני, לרבים מאיתנו יש את הנטייה לצרוך מוצרים המכילים סוכר, כולל "משקאות אנרגיה" או משקאות קפאין, כאשר אנו עייפים. אולי זה יפתיע אתכם, אך כאשר אנו מפסיקים את צריכת הסוכר, אנו מקבלים עליה ברמת האנרגיה באופן טבעי. במילים אחרות, כל הסוכר שאנו אוכלים מונע מאיתנו לשמור על אנרגיה גבוהה לאורך זמן. בנוסף, לא נחווה יותר עליות ונפילות של סוכר במהלך היום.

2.המשקל שלך יתייצב

סוכר גורם לנו להשתוקק לעוד סוכר, ואנחנו לא מדברים על סוכר בצורתו הגולמית.

בואו נאמר את האמת, רוב הסוכר מגיע אלינו ממוצרים עתירים בשומן ופחמימות, אשר עברו עיבוד ומכילים רכיבים מזיקים רבים ואחרים. יוצאים מן הכלל, הן הפירות והירקות שאנו אוכלים.

באמצעות ניקוי הגוף מסוכר, הגוף שלנו לא יצטרך להתמודד עם כל אותם רכיבים וקלוריות עודפות. לא תרגישו תחושה של רעב, ובשורה התחתונה תרדו במשקל העודף.

3.הקיבה והמעיים שלך יתפקדו טוב יותר

אם מערכת העיכול שלכם הייתה יכולה לדבר ולומר לכם מה היא רוצה על בסיס יומי, היא הייתה אומרת יותר סיבים וכמה שפחות רכיבים שקשה לעכל אותם. כאשר אנו מסלקים את הסוכר מהתזונה שלנו, אנו מחזירים למערכת העיכול את היכולת לעבד את מה שאנו אוכלים יותר בקלות. אפילו תשימו לב שאתם מתפנים לשירותים לעתים קרובות יותר.. זה דבר טוב. הדברים חוזרים למסלולם התקין.

4.הרצון שלך לסוכר ייפסק

זאת עובדה: אכילת סוכר גוררת עוד סוכר. לאחר שהצלחנו להיפטר מהסוכר בתזונה שלנו, לאט לאט נתחיל לאבד את התשוקה שלנו לגבי כל מוצר המכיל סוכר. טעם הפירות ירגיש מתוק מאוד, ואם תקחו ביס קטן מעוגה, אתם תהיו בהלם מתחושת המתיקות שתקבלו.

קראו על  איך להיגמל מסוכר ובצקים ולרדת במשקל באופן אוטומטי

5.העור שלך יהיה בריא יותר

אולי שמתם לב לעובדה, שאתם לא מצליחים להבין למה פצעונים שונים מופיעים ונעלמים ושוב פעם מופיעים על גופכם, למרות השימוש בקרמים ותכשירים שונים? יכול להיות שהסוכר פוגע בעור שלכם. הרבה אנשים דיווחו שהעור שלהם מרגיש ונראה בריא יותר לאחר שהם הפסיקו לצרוך סוכר.

מודעה

10 סימנים שבגופכם חסר קולגן

הקולגן של אגוגו!

הקולגן של אגוגו מסייע לעור ושיער בריאים יותר. לחצו לפרטים נוספים.

בלעדי באגוגו!..

הקולגן של אגוגו

תוסף חדש ועוצמתי – קולגן עם חומצה היאלורונית בתוספת ויטמין C.
בלעדי באגוגו!

ביי לנפיחות!

אגוגו גאה להציג – “אפטרמיל” (After-Meal), תערובת צמחים ייחודית.
בלעדי באגוגו!

כל מה שצריך כדי לרדת במשקל!

ערכת התזונה של אגוגו
מודעה