5 דברים שקורים לגוף כשאנחנו מפסיקים לאכול סוכר
מודעה

5 דברים שקורים לגוף כשאנחנו מפסיקים לאכול סוכר

הסוכר מופיע בהרבה מהמזונות שאנו אוכלים, כולל פירות וירקות. לכן, הוספת סוכר בצורה מלאכותית לתזונה שלנו פשוט לא נחוצה. למעשה, תבחינו במספר דברים חיוביים שיקרו לגוף שלכם כאשר תחליטו לא לצרוך יותר סוכר.

אגוגופון! הצטרפו לעדכונים! 📱

ותקבלו ידע לבריאות טובה יותר ישירות לנייד. שירות חדש וחינמי לגולשי אגוגו.


מודעה

1.רמת האנרגיה שלך תעלה

באופן אירוני, לרבים מאיתנו יש את הנטייה לצרוך מוצרים המכילים סוכר, כולל "משקאות אנרגיה" או משקאות קפאין, כאשר אנו עייפים. אולי זה יפתיע אתכם, אך כאשר אנו מפסיקים את צריכת הסוכר, אנו מקבלים עליה ברמת האנרגיה באופן טבעי. במילים אחרות, כל הסוכר שאנו אוכלים מונע מאיתנו לשמור על אנרגיה גבוהה לאורך זמן. בנוסף, לא נחווה יותר עליות ונפילות של סוכר במהלך היום.

2.המשקל שלך יתייצב

סוכר גורם לנו להשתוקק לעוד סוכר, ואנחנו לא מדברים על סוכר בצורתו הגולמית.

בואו נאמר את האמת, רוב הסוכר מגיע אלינו ממוצרים עתירים בשומן ופחמימות, אשר עברו עיבוד ומכילים רכיבים מזיקים רבים ואחרים. יוצאים מן הכלל, הן הפירות והירקות שאנו אוכלים.

באמצעות ניקוי הגוף מסוכר, הגוף שלנו לא יצטרך להתמודד עם כל אותם רכיבים וקלוריות עודפות. לא תרגישו תחושה של רעב, ובשורה התחתונה תרדו במשקל העודף.

3.הקיבה והמעיים שלך יתפקדו טוב יותר

אם מערכת העיכול שלכם הייתה יכולה לדבר ולומר לכם מה היא רוצה על בסיס יומי, היא הייתה אומרת יותר סיבים וכמה שפחות רכיבים שקשה לעכל אותם. כאשר אנו מסלקים את הסוכר מהתזונה שלנו, אנו מחזירים למערכת העיכול את היכולת לעבד את מה שאנו אוכלים יותר בקלות. אפילו תשימו לב שאתם מתפנים לשירותים לעתים קרובות יותר.. זה דבר טוב. הדברים חוזרים למסלולם התקין.

קראו על  איך להיגמל מסוכר ובצקים ולרדת במשקל באופן אוטומטי

4.הרצון שלך לסוכר ייפסק

זאת עובדה: אכילת סוכר גוררת עוד סוכר. לאחר שהצלחנו להיפטר מהסוכר בתזונה שלנו, לאט לאט נתחיל לאבד את התשוקה שלנו לגבי כל מוצר המכיל סוכר. טעם הפירות ירגיש מתוק מאוד, ואם תקחו ביס קטן מעוגה, אתם תהיו בהלם מתחושת המתיקות שתקבלו.

5.העור שלך יהיה בריא יותר

אולי שמתם לב לעובדה, שאתם לא מצליחים להבין למה פצעונים שונים מופיעים ונעלמים ושוב פעם מופיעים על גופכם, למרות השימוש בקרמים ותכשירים שונים? יכול להיות שהסוכר פוגע בעור שלכם. הרבה אנשים דיווחו שהעור שלהם מרגיש ונראה בריא יותר לאחר שהם הפסיקו לצרוך סוכר.

המוצר האהוב שלנו! אפטרמיל! 

מודעה
מודעה

איזה כיף שבחרת להצטרף! 😍

היי, החלטנו לפתוח שירות חדש לגולשי אגוגו בו נוכל לעדכן אתכם הגולשים במאמרים חדשים שעולים לאתר, עדכונים שונים לגבי אירועים וכנסים, ובקיצור.. כל מה שמעניין בעולם הבריאות.
את השירות תקבלו באמצעות הודעת טקסט (SMS) או במייל פעם בשבוע (בממוצע). ללא ספאם. תוכלו להסיר את עצמכם מהשירות בכל עת בלחיצת כפתור.