8 טיפים קצרים להרזייה מהירה
מודעה

8 טיפים קצרים להרזייה מהירה

אם גם אחרי כל הדיאטות וכל השעות הארוכות בחדר הכושר אתם עדיין מרגישים לא כל כך בנוח ולא כל כך מוכנים לצעד הראשון שלכם בבגד הים, הנה כמה טיפים קצרים להרזייה, אשר יכולים למלא את החסר.

מודעה

1.צמצמו את הארוחות מחוץ לבית

הקפידו לא לאכול מחוץ לבית את ארוחת הבוקר שלכם, וגם לא את ארוחת הצהריים או הערב. מעבר ליתרונות הכלכליים הברורים שיש בדבר, הרגל שכזה, יפחית משמעותית את צריכת הקלוריות הכללית שלכם.

אומנם מאכלים מסויימים עשויים להראות בריאים וטובים בתפריט, אך אתם לא באמת יודעים איך המזון באמת הוכן ומה הוא מכיל, ובנוסף לכך קשה לנו להעריך את הכמות הקלורית המוגשת לנו באותה ארוחה.

ראו גם: 14 דרכים פשוטות לחתוך 500 קלוריות ביום

2.הפחיתו את צריכת הסוכר שלכם

טוב, זה כלל די פשוט, אם אתם רוצים להרזות אתם צריכים להגביל את צריכת הסוכר שלכם.

הבעיה מתחילה בכך שרוב האנשים אינם מודעים לכמות הסוכר הנצרכת על ידם, למשל, ידעתם שבכוס מיץ תפוזים ישנם 22 גרם של סוכר?. לכן, נסו להפחית בחצי את צריכת הסוכר היומית שלכם, הדבר יתרום באופן מיידי לצימצום בשקיקה שלנו לסוכר והתוצאה תהיה הרזייה בכמה קילוגרמים טובים תוך כמה ימים ושבועות.

באותו נושא: אתגר 10 ימים ללא סוכר להרזיה וניקוי הגוף

3.איכלו ירקות

היפכו להרגל קבוע את צריכת הירקות בכל ארוחה וארוחה שלכם. הירקות המומלצים (אשר יכולים להאכל בכמויות בלתי מוגבלות) הם: ברוקולי, אספרגוס, כרובית ותרד. הגבילו את הצריכה של ירקות אשר עשירים בפחמימות כמו: אפונה, גזר, תפוח אדמה, תירס וסלק.

4.היו זהירים עם פירות

הפירות מספקים לנו ויטמינים וסיבים תזונתיים, אך בגלל כמות הסוכר הנמצאת בפירות, מומלץ לא להפריז בכמויות ולהגביל את צריכת הפירות היומית שלכם.

קראו על  דרכים מבוססות מדעית לירידה במשקל

לדוגמה, מומלץ לאישה בין הגילאים 31-50 לצרוך 1.5 כוסות של פירות ביום. לגבר בין אותם גילאים מומלץ לצרוך 2 כוסות של פירות ביום. המדידה בכוסות נעשית רק בכדי לקבל תחושה של קנה מידה, כי הרי גדלי הפירות שונים מפרי לפרי.

5.הגבילו את צריכת האלכוהול

מודעה

אם אתם מוכרחים לשתות אלכוהול, אז הצריכה המומלצת היא עד 2 כוסות בשבוע. הימנעו במיוחד ממשקאות אלכוהוליים סוכריים, והקפידו על הכמות הנצרכת.

ישנם 2 שתי סיבות להימנעות מאלכוהול, האחת היא הימנעות מצריכת קלוריות ריקות ובלתי מועילות, והשנייה היא הימנעות מאכילה בלתי נשלטת הנלווית לשתיית האלכוהול.

6.לא לאכול אחרי 9 בערב

בוא נודה באמת, אכילה בריאה היא אף פעם לא הסיבה לאכילה בשעות שאחרי 9 בערב. לא רק שאתם תשנו טוב יותר כשתימנעו מקלוריות מיותרות לפני השינה, אלא גם תימנעו מאכילה חסרת מודעות, אשר מתרחשת בדרך כלל בשעות הערב המאוחרות והמשעממות.

ראו גם: 20 הסודות שיעניקו לכם בטן שטוחה

7.שקילה פעם בשבוע

הקפידו להישקל פעם בשבוע בכדי לקבל תמונת מצב על ההפחתה במשקל שלכם. הרזייה של חצי קילוגרם או קילוגרם היא מעולה בשביל שבוע אחד.

מודעה

עוד בדיאטה: 25 דרכים קלות ובדוקות מדעית לירידה טבעית במשקל

8.התאמנו

ההמלצה כאן היא פריסת אימוני הכושר לחמישה עד שישה מימי השבוע.

יש לנסות ולגוון את אימוני הכושר בכל אימון ואימון, כי ככל שיהיו שינויים ברוטינת האימונים שלכם, כך הדבר ישפיע ביעילות רבה יותר על הגוף שלכם ויזעזע אותו, ובסופו של דבר, בסיומו של התהליך אתם תשרפו יותר קלוריות ושומנים וכך תרזו יותר.

המוצר האהוב שלנו! אפטרמיל!