תזונה

תרופות סבתא מוזרות שבאמת עוזרות

כולנו מכירים כל מיני סוגים של תרופות סבתא, אגוגו ריכזה בשבילכם כמה תרופות סבתא מוזרות במיוחד שבאמת עוזרות ויעילות. אתם מוזמנים לנסות ולהגיד לנו מה אתם חושבים.

אגוגו-מגזין בריאות| Agogo | פורסם 26/11/12

נשיכת עיפרון נגד כאב ראש
נשיכת עיפרון נגד כאב ראש

נשיכת עיפרון מרפא כאבי ראש

כאבי ראש מסוימים לפעמים נגרמים כשאנו מכווצים את הלסת ללא מודע. לכן נשיכת עיפרון יכולה להוריד את הלחץ מהלסת שלנו ובכך להפחית ואף לרפא את כאב הראש.

יוגורט מחסל ריח רע מהפה

מחקרים מראים כי בקטריות הנמצאות ביוגורט ללא סוכר יכולות לצמצם משמעותית את ריח הפה הרע הנגרם כתוצאה מבקטריות הנמצאות בתוך הפה שלנו.

סוכר עוצר שיהוקים

שיהוקים יכולים להיות מציקים מאוד לפעמים, אבל עכשיו יש לך פתרון כדי לעצור אותם. כל מה שצריך לעשות זה לבלוע כפית אחת של סוכר יבש. מומחים אומרים שהטעם הפתאומי של הסוכר על הלשון שלנו מגרה את העצבים בפה וגורם להפסקת השיהוק.. טוב שיהיה אנחנו ננסה ונראה.

לעיסת מסטיק בטעם מנטה או קינמון עוזרת נגד עייפות בזמן נסיעות

מחקרים הראו כי לעיסת מסטיק בטעם מנטה או קינמון מגבירה את העירנות ומפחיתה עייפות בכ-20%. נחקרים דיווחו כ-25% פחות תסכול וכ-30% בעליית תחושת הדריכות העצמית.  בנוסף לכך כ-30% דיווחו כי הנסיעה נראית להם קצרה יותר.

עגבניות מרפאות אקנה

בעגבניות יש הרבה ויטמין C, ויטמין A וחומרי אנטי חימצון, לכן העגבניות יכולות לעזור בבעיות עור קלות. ריפוי כזה יהיה יעיל מאוד לבעלי עור שמנוני, פשוט רסקו עגבנייה ופזרו אותה על הפנים וחכו שעה אחת. חזרו על הפעולה במשך כל יום למשך שבוע.

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

קראו על  12 מזונות בריאים המסייעים להתפתחות השרירים

6 Comments

Click here to post a comment

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!