10 דרכים לירידה משמעותית במשקל (הדורשות מינימום מאמץ!)

10 דרכים לירידה משמעותית במשקל (הדורשות מינימום מאמץ!)

ירידה במשקל היא יעד שהרבה אנשים מציבים לעצמם, עם זאת, המטרה הזאת נתפסת כמאמץ שיכול להרתיע הרבה מהם. החדשות הטובות הן שישנן אסטרטגיות שכל אחד יכול לאמץ כדי לרדת במשקל, הדורשות מינימום מאמץ. גללו למטה כדי לקרוא.

הצטרפו לווצאפ של אגוגו!

ותקבלו עדכונים ישירות לנייד.
מודעה

1.שתו מים!

הקפדה על שתיית מים לאורך היום היא אחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות למען בריאותכם וגם לירידה במשקל. זה לא רק עוזר לגוף שלנו לתפקד בצורה אופטימלית, אלא שזה גם יכול לדכא את תחושות הרעב. כי לפעמים, הגוף שלנו מבלבל בין צמא לרעב. על ידי שמירה על מאזן נוזלים תקין, אנו יכולים למנוע נשנושים מיותרים.

2.אכילה מודעת

במקום לשנות באופן קיצוני את מה שאתם אוכלים, התמקדו בצורה בה אתם אוכלים. שימו לב לאוכל שלכם. אכלו לאט, התענגו על כל ביס והקשיבו לגוף שלכם. לעתים קרובות תגלו שאתם אוכלים פחות כי אתם נותנים לגוף שלכם את הזמן להבין שהוא שבע.

3.איכות על פני כמות

העדיפו תמיד מזון מלא על מזונות מעובדים. כלומר, שלבו יותר פירות, ירקות, חלבונים רזים ודגנים מלאים בתזונה שלנו. הם לא רק מזינים יותר, אלא גם ממלאים יותר.

4.הגבילו קלוריות נוזליות

משקאות מוגזים כמו קולה, ומשקאות קלים אחרים, יכולים להכיל כמות נכבדת של קלוריות. החליפו את משקאות אלה במים, תה צמחים או משקאות לא ממותקים יכולה לגרום לחיסכון משמעותי בקלוריות.

5.שינה

לעולם אל תזלזלו בכוחה של שנת לילה טובה. חוסר שינה עלול להוביל להגברת הרעב והורמוני הלחץ, שניהם יכולים לגרום לעלייה במשקל.

6.זוזו יותר, שבו פחות!

זה לא אומר שאתם צריכים להיות במשך שעות בחדר כושר. שינויים פשוטים כמו עלייה במדרגות במקום במעלית, או חיפוש חניה רחוקה יותר כשאתם נוסעים לסופרמרקט יכולים להצטבר עם הזמן לכמות יפה של קלוריות שנשרפות במהלך היום.

7.הפחיתו את רמות הלחץ

מתח יכול להוביל לאכילת יתר, במיוחד מזונות מנחמים שלעתים קרובות עשירים בשומן וסוכר. מצאו דרכים חוץ מאכילה לניהול המתח שלכם, כמו קריאה, האזנה למוזיקה או הליכה.

8.היו עקביים

בעוד שהשינויים בכתבה דורשים מאמץ מינימלי, עקביות היא המפתח. השינויים הקטנים והממושכים הם שמובילים לתוצאות ארוכות טווח.

9.הגבילו את צריכת האלכוהול

משקאות אלכוהוליים יכולים להיות צפופים בקלוריות ועלולים להוביל לאכילת יתר. הגבלה או הפחתת אלכוהול יכולה להיות בעלת תועלת משמעותית בירידה במשקל.

10.השתמשו בצלחות קטנות יותר

טריק פשוט, אבל זה עובד! צלחות קטנות יותר יכולות לגרום למנות להיראות גדולות יותר, מה שיכול להשביע את הרעב מבחינה פסיכולוגית ולגרום לנו לאכול פחות.

לסיכום

מודעה

ירידה במשקל לא תמיד דורשת דיאטות קיצוניות או פעילות גופנית קדחתנית. לרוב, השינויים הקטנים והפשוטים שאנו עושים בחיי היומיום שלנו הם בעלי ההשפעה המשמעותית ביותר. על ידי שילוב יסודות אלה, כל אחד יכול להציב את עצמו בנתיב להשגת משקל בריא יותר.