המדריך המלא לפיסול הפנים לפי הגיל שלך

המדריך המלא לפיסול הפנים לפי הגיל שלך

בכל גיל מומלץ לבצע טיפולים שונים לשימור ולשדרוג המראה. ריכזנו עבורכם את הניתוחים וטכניקות ההזרקה המומלצות לפי טווח גילאים.

גילאי 20-30

בגילאים צעירים הטיפולים הם בעיקר לשם הדגשת תווי הפנים ועיכוב תהליך ההזדקנות.

טיפולים ללא ניתוח וחזרה מהירה לשגרה הכוללים:

1.עיצוב עצמות לחיים

עיצוב עצמות לחיים. צילום: מרפאות מוסקונה.

עיצוב הלחיים מקנה מראה רזה יותר, מחדד את קו לסת ויוצר מראה של פנים משורטטות. טיפול זה מתאים בעיקר לנשים עם מבנה פנים ארוך ומלבני או פנים עגולות – ע"י עיבוי הלחיים ניתן לשנות את מסגרת הפנים ולהקנות לה אופי.

2.עיצוב שפתיים בשיטת 7 אלמנטים

עיצוב שפתיים בשיטת 7 האלמנטים. צילום: מרפאות מוסוקנה

בכדי להשיג שפתיים מושלמות יש לשים דגש על עיצוב ופיסול השפתיים ולא רק עיבוי השפתיים. על פי כך פיתחנו במרפאתנו שיטה הכוללת 7 אלמנטים לעיצוב השפתיים.

שפתיים יפות הן סימן היכר ליופי, לנעורים, לחושניות ולסקסיות. נשים בכל גיל מעוניינת בשפתיים יפות ומושלמות.

עיצוב שפתיים.

3.אף

האף נמצא במרכז הפנים ומשפיע על מראה הפנים כולו. ישנן שתי אופציות לשיפור מראה האף:

ניתוח אף: ניתן לבצע את הניתוח בקרב בנות מגיל 16 ובנים מגיל 17.

ניתוח אף דורש מיומנות וניסיון רב, וזאת בשל הצורך להשיג תוצאה מדויקת ביותר, כדי שהאף יותאם למבנה הפנים מומלץ לבחור מנתח מקצועי ומומחה בעל ניסיון רב בתחום ניתוחי האף.

ניתוח אף (לפני ואחרי)

פיסול אף: לאלה שמחפשים פתרון זמני, חוששים מניתוח, או לא מעוניינים להיעדר שבוע מהעבודה, אנחנו מציעים אפשרות לפיסול אף המבוצע בידי הרופאים שלנו.

זמן ההחלמה ממנו מינימלי, כמעט ללא תופעות לוואי ואפשרות לחזרה לעבודה תוך יום וכך גם העלות.

פיסול אף ללא ניתוח

4.יישור גבות

כיום הטרנד החם הוא ליישר את הגבות ו"לפתוח" את הפנים. יותר ויותר בחורות, צעירות ומבוגרות כאחד, מבצעות יישור גבות.

באמצעות הזרקה של חומצה היאלרונית לקצות הגבה ובשילוב של בוטוקס נוצר אפקט של יישור הגבות והרמת קצוות הגבה.

מודעה

תוצאה של ניתוח ליישור גבות.

גילאי 30-40

לאחר גיל 30 קמטוטים ראשונים, המכונים גם קמטי הבעה מתחילים להופיע. הטיפולים המומלצים בגילאים אלה הם לשם עיכוב הזדקנות העור:

בוטוקס הדור החדש

בוטוקס. צילום:מרפאות מוסקונה.

בוטוקס הינו חומר שנכנס לשימוש רפואי בשנות השבעים, תחילה בעיקר לתיקון בעיות נוירולוגיות בתנועת העיניים כמו פזילה.

הבוטוקס יעיל במיוחד לטיפול בקמטי הבעה, במצח ובצדי העיניים. הזרקת בוטוקס מומלצת לא רק לטיפול בקמטים קיימים, אלא גם למניעת היווצרות קמטים קבועים ושמירה על מראה פנים צעיר ורענן לאורך זמן.

על מנת לתת את השירות והתוצאות הטובות ביותר ללקוחותינו הנאמנים אנו מבצעים זריקת בוטוקס באמצעות מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה, המאפשר לבצע הזרקה זהה בכמות הנדרשת מספר פעמים.

בוטוקס הדור החדש.

מילוי קמטים בצידי האף (נזולביאל)

קמטי הנזולביאל הם למעשה הקמטים היורדים מצדי האף עד לזויות הפה. כאשר קמטים אלו עמוקים הם יכולים לשוות לפנים מראה עייף. לרוב זהו אחד האזורים הנפוצים ביותר להזרקה.

קמטים אלו נוצרים מאיבוד רקמות שומן באזור. בעזרת טיפול פשוט ניתן למלא קמטים אלו, התוצאה מידית וחזרה לשגרה מהירה. לעיתים מומלץ לשלב מילוי עצמות לחיים לקבלת תוצאה מקסימלית.

מילוי שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעניים היא תופעה מוכרת לרובנו ויכולה להופיע מכמה סיבות: רפואית, גנטית, מולדת או פשוט בגלל הגיל.

השקעים מתחת לעיניים יוצרים מראה עייף ואף חולני, עם הגיל השקע מעמיק, העור מאבד מגמישותו ולעתים קרובות, מופיעות גם שקיות בעפעפיים התחתונות – אז מומלץ לבצע ניתוח עפעפיים תחתונות.

גילאי 40-55

בגילאים אלו הטיפולים הנפוצים הם.

1.קו לסת וסנטר

קו לסת תחתונה מודגש, המאופיין בעור הדוק ובקווים חדים, נחשב למראה צעיר יותר. אצל גברים, לסת מסותתת ומרובעת נחשבת לגברית ומושכת יותר.

נשים צעירות המעוניינות בלסת מודגשת וחדה יותר (כמו למשל אצל גל גדות או בר רפאלי) וגם נשים מבוגרות יותר אשר חשות כי עם הגיל חל רפיון באזור קו הלסת (מראה "פני בולדוג"), מגיעות לבצע טיפול להידוק וחידוד קו הלסת.

הטיפול נעשה באמצעות שילוב הזרקת חומצה היאלורונית סמיכה או רדיאס עם הזרקת בוטוקס – הדור חדש.

קו לסת וסנטר

2.מילוי אזור הפה והשפתיים

על מנת להגיע לתוצאה טובה יש להתייחס לקמטים בצדי הפה (נזולאביים), לקמטים בצדי שפה תחתונה (מריונטות) ולקמטי עישון מעל השפה העליונה. לכל קמט יש את החומר הייעודי האידאלי עבורו על מנת להגיע לתוצאה המיטבית.

3.בוטוקס בצדי הפה

מטרת ההזרקה באזור זה נועדה להרים את זוויות הפה הנפולות, המשוות מראה עצוב, ולהשיב לשפתיים מראה צעיר ורענן יותר.

4.מריונטות

קווי המריונטה הם למעשה קמטים היורדים מזוויות הפה עד הסנטר ועלולות לשוות לפנים מראה כעוס ואף עצוב. ניתן להעלים קמטים אלו באמצעות חומרי מילוי ייעודיים בהליך קצר והתוצאה מיידית.

מריונטות

גילאי 55-75

בגילאים מתקדמים יותר ניתן לראות צניחה של העור, דלדול של רקמת השומן התת עורי וירידה הדרגתית באיכות העור. מומלץ לבצע מילוי נפחים:

1.מילוי רקות בצדי העיניים

איבוד נפח באיזור הרקות משווה מראה מבוגר יותר. הזרקת מילוי באיזור גורמת לפנים להיראות לא שקועות וסימטריות.

2.מילוי לחיים שקועות

מאחר ועם העלייה בגיל, אובדת כמות רבה משכבת השומן התת עורית שבפנים, ומתחילה להצטבר דווקא במקומות אחרים, איבוד הנפח מהלחיים גורם להיווצרות רקמת עור עודפת ומעניקה מראה רפוי ורזה של הפנים כולן.

ניתן למלא את הלחיים והאזור שמתחת לעצמות הלחיים בכדי להשיב נפח ומראה עגול , צעיר וחיוני יותר של הפנים.

3.ניתוח מתיחת פנים וצוואר

מתיחת פנים או Face lift. הוא שם כללי לקבוצת ניתוחים להצערת הפנים.

באמצעות ניתוחי מתיחת פנים, ניתן להגיע לתוצאה טבעית המתבטאת בעור פנים מתוח (אך לא יותר מדי), מודגש היטב ובהצטלקות מינימלית.

מתיחת פנים מבוצעת כיום באופן שונה מהותית לעומת ניתוחי מתיחת פנים כפי שבוצעו לפני כ-15-20 שנה.

4.ניתוח עפעפיים בשילוב הרמת גבות

ניתוח עפעפיים הינו ניתוח נפוץ מאוד. חלק מן האנשים בוחרים לבצע אותו בגלל המראה האסתטי הנובע מעודפי עור מהעפעף העליון ושקיות שומן מהעפעף התחתון, וחלק לא מבוטל בגלל המצב הבריאותי, הקושי לראות.

ניתוח עפעפיים נפוץ מאוד גם בקרב הגברים. לקבלת תוצאה מרבית מומלץ במידת הצורך לשלב ניתוח הרמת גבות אשר תורם ל"פתיחת" העניים וקבלת מראה צעיר ורענן.

מרקם העור

הטיפול ההוליסטי אינו מושלם ללא התייחסות למרקם העור. ניתן לשפר את המרקם באמצעות שימוש ב"סקין בוסטר", אשר מעניק לעור מראה זוהר, מוצק ובריא, ואף מעודד את חידוש ייצור הקולגן והאלסטין.

מהו הסקינבוסטר?

ה"סקינבוסטר" מכיל שילוב של חומצה היאלורונית וסורביטול המעניקים מראה של עור זוהר, מוצק ובריא, תוך חידוש ועידוד ייצור קולגן ואלסטין, הזנה והצערת העור.

תוצאה של סקין בוסטר.

זוהי טכנולוגיה חדשנית בעולם האנטי-אייג'ינג והיא מתאימה במיוחד לטיפול באזורים המרגיזים, המסגירים את הגיל מיד: הצוואר, הידיים, המחשוף וכמובן הפנים. מומלץ להתחיל בגילאים מוקדמים. בנוסף ניתן לשפר עור פגום כתוצאה מצלקות אקנה או נזקי שמש.

רוצים לקבל פרטים על אחד מהטיפולים?

חייגו למרפאות מוסוקנה: 03-7442828 או לחצו כאן והשאירו פרטים

קצת על מרפאות ד"ר מוסקונה

מרפאות מוסקונה מובילים בניתוחים פלסטיים ובטיפולי אסתטיקה מתקדמים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מרפאות ד"ר מוסקונה מציגות מגוון רחב של ניתוחים וטיפולים אסתטיים ומשלימים. צוות רופאים מומחים נבחרו בקפידה על ידי ד״ר רוני מוסקונה, מומחה לכירורגיה פלסטית מהבכירים והמוכרים בארץ ובעולם בתחום הניתוחים הפלסטיים.