אגוגו מארח את פרופ' יורם יובל להרצאה מרתקת


זמן נותר

אנו מתרגשים להזמין אתכם לאירוע מיוחד וייחודי של אגוגו, בו נארח את פרופ' יורם יובל, פסיכיאטר וחוקר מוח, אחד המרצים המבוקשים והפופולריים בישראל.

מה נלמד בהרצאה?

פרופ' יורם יובל יעשה לנו היכרות עם המוח הגברי והמוח הנשי.

נלמד איך המוח קשור לזוגיות שלנו, מדוע נשים וגברים רוצים דברים שונים? וכיצד ניתן לעזור לשניהם לחיות יחד בשלום – ואפילו לאהוב את זה.

כל הרצאה של פרופ' יובל היא מיוחדת בפני עצמה ואנחנו תמיד נשארים מרותקים! שווה להגיע..

בחלק האחרון של ההרצאה ניתן יהיה לשאול את פרופ׳ יורם יובל שאלות.

מיקום ההרצאה: "מרכז וואהל" – רמת-גן.

  • יום רביעי– 9 בינואר 2019
  • שעות – 20:30 עד 21:50 בערב
  • פתיחת דלתות – שעה לפני ההרצאה.
  • מכירת הכרטיסים מתבצעת רק כאן באתר אגוגו.

עלות כרטיס: 95 ש"ח

שימו לב! מספר המקומות באולם מוגבל! בהרצאה הקודמת הכרטיסים אזלו במהירות. אם אתם שוקלים להגיע להרצאה, אל תחכו לרגע האחרון!

שאלות נוספות? ניתן לפנות במייל: [email protected] או לשלוח הודעה בפייסבוק.

מתלבטים אם להזמין כרטיס? צפו בסרטון הבא!

קצת על המרצה

פרופ’ יורם יובל הוא פסיכיאטר וחוקר מוח. הוא מרצה בפקולטה לרפואה ובמחלקה לפסיכולוגיה של האוניברסיטה העברית בירושלים, וחבר האגף לרפואת המוח בבית החולים הדסה עין כרם.

פרופ’ יובל הוא מחברם של רבי המכר ‘סערת נפש’ ו’מה זאת אהבה’ (הוצאת קשת). הגיש והיה יועץ מדעי לסדרות הטלוויזיה (קשת): “איך להיות מאושר בשישה שיעורים”, “איך להצליח בשישה שיעורים”, ו”משפחה מאושרת בשישה שיעורים”. בשנים האחרונות הוא מנחה את תכנית הראיונות המצליחה ‘שיחת נפש’ (הטלוויזיה החינוכית וערוץ 8).

הכשרתו הרפואית והמדעית ותחומי הידע בהם הוא שולט, בשילוב יכולתו ללמד נושאים מדעיים מורכבים בשפה מובנת לכל מאזין, הפכו את פרופ’ יובל לאחד המרצים המבוקשים והפופולריים בישראל.