8 הרגלים פשוטים שישפרו את היום שלכם
מודעה

8 הרגלים פשוטים שישפרו את היום שלכם

אנחנו לא יכולים לשנות את מספר השעות ביממה, אבל אנחנו כן יכולים למצות כל שעה ביעילות, עם פחות לחץ ומאמץ. נסו את הדרכים הבאות.

חוק 2 הדקות

אם אתם יכולים לעשות משהו (כמו לענות למייל, או לשטוף כוס מלוכלכת בכיור) ב-2 דקות, עשו זאת עכשיו. אם תדחו את המטלה לאחר כך, היא תקח לכם יותר זמן לביצוע בסופו של דבר.

חוק 5 הדקות

יש לכם מטלה גדולה, מעיקה וכבדה שאתם תמיד דוחים אותה? בשביל זה קיים חוק 5 הדקות. זה עובד ככה: בכל פעם שיש לכם מטלה גדולה, קבלו החלטה לעשות אותה רק 5 דקות. בדרך כלל מה שיקרה הוא שתעבדו על המטלה יותר מ-5 דקות וכך תוכלו להתקדם בביצועה.

המשיכו לקרוא למטה

סדרו את חדר השינה שלכם

חדר השינה הוא המקדש שלכם. שינה משפיעה עלינו רבות, היא עלולה לקבוע לנו אם נהיה סובלניים לחברים מעבודה, עצבניים בהמתנה בפקק או בתור בסופר, ואפילו משפיעה על המשקל והמראה שלנו. לכן, כדאי להשקיע כמה דקות בנקיון חדר השינה, כדי למצות ולחסוך זמן יקר בהמשך היום.

אל תתעסקו עם הסדינים

מי אוהב להתעסק בסידור והידוק הסדינים בכל בוקר?! אתם יכולים לחסוך לעצמכם זמן וכאבי גב באמצעות שימוש במותח סדינים.

אלי צור, ממציא ישראלי, מצא פתרון יעיל לבעיה כשהמציא את ה-ClickL. מותח ומחזיק סדינים ששומר על הסדינים מסודרים בכל מצב.

מותח ומחזיק סדינים CLICK L

לכו ברגל לעבודה או רכבו באופניים

אם לוח הזמנים שלכם ממש צפוף נסו לשלב פעילות גופנית בדרך לעבודה, באמצעות הליכה או רכיבה באופניים. כך תתפסו שתי ציפורים במכה.

אל תשלחו סמס

לפעמים פשוט עדיף להרים טלפון מאשר לשלוח סדרה של הודעות טקסט ברורות. שיחת טלפון קצרה יכולה לחסוך לכם הרבה זמן של התכתבויות.

שמרו על החפצים שלכם באותו מקום

הקפידו לשמור על הדברים שלכם במקום קבוע והחזירו אותם לאותו מקום כשאתם מסיימים להשתמש בהם. הדבר יחסוך לכם הרבה זמן והתרוצצות בחיפושים מיותרים.

המשיכו לקרוא למטה

קראו על  המדריך המלא לפיסול הפנים לפי הגיל שלך

תכננו את היום שלכם לפני

גם אם אתם מלאי מוטיבציה להתחיל את היום, זוהי תהיה טעות לא לתכנן אותו כראוי. תכנון של דקה אחת בתחילת היום חוסכת עשר דקות של עבודה במהלך היום.


שני הספרים שלנו מסייעים לאכילה בריאה וירידה במשקל!📗

  • "לאכול בריא" – הוא ספר המכיל ידע מקצועי רב וטיפים על תזונה בריאה וירידה במשקל.
  • "לבשל בריא" – מכיל עשרות מתכונים בריאים שניתן לשלב בתפריט הדיאטתי היום-יומי.
לחצו לפרטים מלאים>>>
מודעה