הפטנט הישראלי שיסייע לכם לנצח את הכאבים

הפטנט הישראלי שיסייע לכם לנצח את הכאבים

בשיתוף עם בי-קיור לייזר

בי-קיור לייזר הוא מכשיר ייחודי, תוצרת ישראל, המשתמש בטכנולוגיה מתוחכמת לטיפול בכאבים שונים בגופנו – כאבי גב, ברכיים, צוואר, דורבן ואף בפצעים. כל מה שצריך הוא 6 דקות של טיפול, פעמיים ביום.

איך זה עובד?

מכשיר הבי-קיור הוא פטנט ישראלי מתוחכם המשתמש בלייזר רך לטיפול בכאבים (ללא תופעות לוואי).

בעשורים האחרונים, הטיפול באמצעות לייזר רך נעשה נפוץ למדי בכל העולם, בבתי-חולים ומרפאות, אשר גילו את יעילותו. הבשורה הגדולה והאמיתית הגיעה עם פיתוח הבי-קיור לייזר, אשר מאפשר את הטיפול באופן עצמאי בבית או בכל מקום אחר.

הבי-קיור לייזר מטפל בצורה יעילה בצורה הבאה – המכשיר פולט אלומת לייזר בעוצמה מאוד מדוייקת, אורך גל של 808nM ליתר דיוק. אותו לייזר הוא בעל השפעה רפואית ברמה התאית, הלייזר הטוב הזה מצליח לבצע חדירה עמוקה, רחבה ויעילה לרקמות ולשפר את מצבן ולקיים השפעה אנטי-דלקתית.

המכשיר מסייע בהגברת ה-ATP (אנרגיה תאית חיונית) דבר המסייע לזרימת הדם, התחדשות התאים והרקמות וזירוז החלמה, הפחתת דלקת וכאבים.

רוצים לנסות את הבי-קיור לייזר?

הצטרפו ל-200 אלף אנשים שכבר משתמשים במכשיר! השאירו פרטים ותוכלו לקבל את הבי-קיור לייזר ל-60 ימים במחיר מיוחד ומשתלם!

במה הבי-קיור לייזר יכול לטפל?

הבי-קיור לייזר יכול לסייע לנו בטיפול במגוון רחב של פציעות וכאבים, כמו: כאבי צוואר, גב, כתפיים, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק, שחיקת סחוס וכדומה.
הבי-קיור לייזר יכול לסייע לנו בטיפול במגוון רחב של פציעות וכאבים, כמו: כאבי צוואר, גב, כתפיים, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק, שחיקת סחוס וכדומה. בנוסף, המכשיר יכול לסייע גם בבעיות אחרות כמו פצעי לחץ, פצעי סוכרת, וכיבים. המכשיר הוכח מחקרית בחמישה מחקרים קלינים שונים שנעשו באוניברסיטאות באיטליה, רוסיה, ברזיל וגם בבית החולים הדסה כאן בירושלים.

איך אפשר לנסות את המכשיר?

בי-קיור כל כך בטוחים שהמכשיר שלהם יסייע לכם, עד כדי כך שהם מוכנים לתת לכם את המכשיר לנסיון של 60 ימים במחיר מוזל. במידה ולא תהיו מרוצים, תוכלו להחזיר את המכשיר, בכפוף לתקנון החברה ובהתאם לתנאי הרכישה. 

נסו את בי-קיור לייזר!

הצטרפו ל-200 אלף אנשים שכבר משתמשים במכשיר! השאירו פרטים ותוכלו לקבל את הבי-קיור לייזר ל-60 ימים במחיר מיוחד ומשתלם!