6 דברים שאנשים חזקים נפשית לא עושים

מארז התזונה והירידה במשקל של אגוגו!

6 דברים שאנשים חזקים נפשית לא עושים

בניית אישיות חזקה מצריכה עבודה קשה, מסירות, אימון ותרגול. בנוסף לכך, רכישת הרגלים בריאים והימנעות מהרגלים הרסניים כמו מחשבות שליליות, התנהגות לא יצרנית ותחושות הרסניות.

הנה 6 דברים שאנשים חזקים נפשית אף פעם לא עושים

1.מבזבזים את הזמן ברחמים עצמיים

רבים מהבעיות והכאבים בחיים הם בלתי נמנעים, אך רחמים עצמיים הם בחירה שלנו. בין אם אתם נאבקים לשלם את התשלומים או מתמודדים בבעיות בריאותיות, רחמים עצמיים לא יתקנו את הבעיות שלכם. אנשים חזקים נפשית לא מבזבזים את הזמן ואת האנרגיה שלהם במחשבות על הבעיה, הם פשוט מתמקדים בליצור את הפתרון.

2.מעבירים את הכוח לאנשים אחרים

זה מאוד מפתה להאשים אנשים אחרים בבעיות ובמצב שלכם. מחשבות כמו: “גיסתי גורמת לי להרגיש רע כלפי עצמי”, נותנים לאחרים את הכוח והשליטה עלינו. קחו בחזרה את הכוח והשליטה על המחשבות, התחושות וההתנהגות שלכם.

3.נמנעים משינוי

אין דבר יותר נוח מלהישאר באזור הנוחות שלנו, הימנעות מאתגרים חדשים הם המכשול הכי גדול לחיות חיים מלאים ועשירים. זיהוי הרגעים בהם אתם נמנעים מלעשות שינוי בגלל תחושת חוסר נוחות, יכולה להיות פריצת דרך לקראת חיים טובים יותר, בין אם זה מציאת עבודה חדשה או מערכת יחסים חדשה.

המשיכו לקרוא למטה

4.מבזבזים אנרגיה על דברים שהם לא יכולים לשלוט

אם היינו משקיעים את האנרגיה שלנו בדברים שאנחנו יכולים לשנות, במקום בדברים שאנחנו לא יכולים לשנות, נוכל להתמודד הרבה יותר טוב עם האתגרים שהחיים מציבים בפנינו.

5.ריצוי אנשים אחרים

הרבה אנשים אומרים: : “לי לא אכפת מה אנשים אחרים חושבים”, אבל לעיתים קרובות זה רק מנגנון הגנה אשר אמור לסייע להם במצבים של דחייה. אנשים אשר כל הזמן מחפשים לרצות אנשים אחרים פוחדים מהכעס של אחרים, על כל צורותיו. לעשות דברים שלא עומדים בקנה אחד עם הסביבה שלכם, מצריך אומץ.

קראו על  10 דרכים להפסיק לחץ נפשי

6.פוחדים לקחת סיכונים מחושבים

אנחנו לוקחים אלפי סיכונים במהלך כל יום ולעיתים לא מודעים לסיכונים. בין אם אנחנו מחליטים ללבוש קסדה או לא כשאנחנו רוכבים על אופניים, או בין אם אנחנו מחליטים לקחת משכנתא. הרבה פעמים אנו מקבלים את ההחלטה על פי התחושה ולא על פי הרמה האמיתית של הסיכון. תחושות הן לפעמים לא הגיוניות ולא מציאותיות, אי אפשר להתפתח ללא לקיחת סיכונים לפעמים. לכן, לימדו איך לקחת סיכונים מחושבים לתוצאות הטובות ביותר.

מארז התזונה של אגוגו לירידה במשקל!

מארז התזונה של אגוגו מסייע כבר לאלפים לאכול בריא ולרדת במשקל. ועכשיו הוא מקבל שדרוג משמעותי נוסף. לחצו לפרטים מלאים>>>
מודעה