6 דברים שאנשים חזקים נפשית לא עושים

6 דברים שאנשים חזקים נפשית לא עושים

בניית אישיות חזקה מצריכה עבודה קשה, מסירות, אימון ותרגול. בנוסף לכך, רכישת הרגלים בריאים והימנעות מהרגלים הרסניים כמו מחשבות שליליות, התנהגות לא יצרנית ותחושות הרסניות.


המשיכו לקרוא למטה

הנה 6 דברים שאנשים חזקים נפשית אף פעם לא עושים

1.מבזבזים את הזמן ברחמים עצמיים

רבים מהבעיות והכאבים בחיים הם בלתי נמנעים, אך רחמים עצמיים הם בחירה שלנו. בין אם אתם נאבקים לשלם את התשלומים או מתמודדים בבעיות בריאותיות, רחמים עצמיים לא יתקנו את הבעיות שלכם. אנשים חזקים נפשית לא מבזבזים את הזמן ואת האנרגיה שלהם במחשבות על הבעיה, הם פשוט מתמקדים בליצור את הפתרון.

2.מעבירים את הכוח לאנשים אחרים

זה מאוד מפתה להאשים אנשים אחרים בבעיות ובמצב שלכם. מחשבות כמו: "גיסתי גורמת לי להרגיש רע כלפי עצמי", נותנים לאחרים את הכוח והשליטה עלינו. קחו בחזרה את הכוח והשליטה על המחשבות, התחושות וההתנהגות שלכם.

3.נמנעים משינוי

אין דבר יותר נוח מלהישאר באזור הנוחות שלנו, הימנעות מאתגרים חדשים הם המכשול הכי גדול לחיות חיים מלאים ועשירים. זיהוי הרגעים בהם אתם נמנעים מלעשות שינוי בגלל תחושת חוסר נוחות, יכולה להיות פריצת דרך לקראת חיים טובים יותר, בין אם זה מציאת עבודה חדשה או מערכת יחסים חדשה.

4.מבזבזים אנרגיה על דברים שהם לא יכולים לשלוט

אם היינו משקיעים את האנרגיה שלנו בדברים שאנחנו יכולים לשנות, במקום בדברים שאנחנו לא יכולים לשנות, נוכל להתמודד הרבה יותר טוב עם האתגרים שהחיים מציבים בפנינו.

5.ריצוי אנשים אחרים

הרבה אנשים אומרים: : "לי לא אכפת מה אנשים אחרים חושבים", אבל לעיתים קרובות זה רק מנגנון הגנה אשר אמור לסייע להם במצבים של דחייה. אנשים אשר כל הזמן מחפשים לרצות אנשים אחרים פוחדים מהכעס של אחרים, על כל צורותיו. לעשות דברים שלא עומדים בקנה אחד עם הסביבה שלכם, מצריך אומץ.

קראו על  14 סימנים לכך שאתם מתמודדים עם אדם פאסיבי-אגרסיבי

6.פוחדים לקחת סיכונים מחושבים

אנחנו לוקחים אלפי סיכונים במהלך כל יום ולעיתים לא מודעים לסיכונים. בין אם אנחנו מחליטים ללבוש קסדה או לא כשאנחנו רוכבים על אופניים, או בין אם אנחנו מחליטים לקחת משכנתא. הרבה פעמים אנו מקבלים את ההחלטה על פי התחושה ולא על פי הרמה האמיתית של הסיכון. תחושות הן לפעמים לא הגיוניות ולא מציאותיות, אי אפשר להתפתח ללא לקיחת סיכונים לפעמים. לכן, לימדו איך לקחת סיכונים מחושבים לתוצאות הטובות ביותר.


הספר שיסייע לכם לאכול בריא ולרדת במשקל!

אנו גאים ומתרגשים להודיע כי ספר התזונה והדיאטה הראשון של אגוגו יצא לאור. רוצים עותק? לחצו כאן.

מודעה

הגיבו על המאמר..

באפשרותכם להגיב על כל מאמר באגוגו. פשוט הירשמו בקליק לאתר דרך פייסבוק או גוגל.
avatar
  קבל התראות  
קבל התראות