סובלים מטחורים? הטיפול שעושה סוף לבעיה
התחילו לקרוא למטה

סובלים מטחורים? הטיפול שעושה סוף לבעיה

טחורים היא בעיה בריאותית המשפיעה כמעט על כל אדם בשלב מסויים בחיים. סובלים מהבעיה? שום טיפול לא מביא לפתרון? חוששים מניתוח? אולי יש לנו פתרון בשבילכם.

הרבה פעמים טחורים היא בעיה כרונית ולכן הדבר מהווה קושי בהתמודדות היומיומית. כאשר ננסה לטפל בבעיה באופן שמרני, נחווה אולי הקלה מסוימת לטווח קצר, כשלבסוף, הטחורים חוזרים וגורמים לתסכול קשה ופגיעה באיכות חיינו. המצב הכרוני הזה מוביל את הסובלים לשקול ניתוח, אבל האם אין פתרון אחר?

החדשות הטובות הן שקיים כיום טיפול יעיל לטחורים. לאחר שנים של מחקר, נרקחה משחה בשם Pilefixx (פיילפיקס) המביאה הקלה משמעותית וארוכת טווח. הטיפול הוא יעיל מאוד ובעל יתרונות הפועלים לריפוי הבעיה.

קצת על טחורים

  • טחורים הם ורידים נפוחים הממוקמים סביב פי הטבעת או באזור הרקטום התחתון
  • התסמינים הם: גירוד, גירוי וכאב סביב פי הטבעת, גוש מגרד וכואב, נפיחות באזור, דליפת צואה, דם על הרקמות לאחר פעולת מעיים.
  • בין השיטות לטיפול בבעיות טחורים: משחות מקומיות, אמבט ישיבה, שתיית מים, הימנעות מישיבה ממושכת בשירותים.

הפתרון: Pilefixx

התסמינים הנלווים לטחורים, הכוללים נפיחות, גירוי, צריבה וכאבים טורדניים, מוקלים משמעותית כשמונה דקות אחרי מריחה ראשונית של התכשיר.

בשימוש יומיומי, פעמיים או שלוש פעמים ביום, מושגת הקלה מתמשכת בתסמינים. אחד היתרונות הבולטים של התכשיר הוא התחושה שהוא מותיר על העור: בניגוד לתכשירים אחרים הקיימים בשוק, התכשיר אינו מותיר תחושת שמנוניות או דביקות, ולכן ניתן להשתמש בו בכל שעות היום.

כמו כן, התכשיר אינו מכתים את הבגדים.

Pilefixx

שימוש עקבי בתכשיר יביא, בסופו של דבר, לריפוי הדרגתי של הבעיה – גם במקרה של דימומים, כאבים קשים וקשיים בהליכה ובישיבה.

היתרון הבולט של PILEFIXX הוא רכיביה. המשחה מורכבת ממרכיבים אורגניים שסגולותיהן ידועות מזה דורות רבים, ללא תופעות לוואי ויש להם את היכולות לפעול לטובת ריפוי הטחורים ולא רק לספק הקלה רגעית לסימפטומים.

המשחה פועלת במספר מישורים במקביל:

  • הקלה מיידית – כשמונה דקות בלבד, לאחר מריחת המשחה בפעם הראשונה, כבר ניתן לחוש הקלה משמעותית בתחושת הנפיחות, הגירוי, הצריבה והכאב באזור פי הטבעת.
  • הקלה מתמשכת – שימוש יומיומי ומריחת המשחה שניים או שלוש פעמים ביום, יביאו להקלה מתמשכת בתסמינים.
  • ריפוי – שימוש עקבי במשחה ירפא בהדרגתיות את הבעיה, גם במקרים שבהם הטחורים גורמים לדימומים, כאבים חזקים ו/או קשיים בהליכה ובישיבה.
  • סיוע ושיקום העור באזור שנפגע – המשחה מכילה רכיבים בעלי תכונות המחזקות את העור ומגנות עליו. לכן, המשחה מסייעת גם לריפוי של העור באזור הטחורים וגם למניעת הישנות עתידית של הבעיה.

רוצים להזמין את תכשיר ה-PILEFIXX? לחצו כאן>>

הגיבו על המאמר..

באפשרותכם להגיב על כל מאמר באגוגו. פשוט הירשמו בקליק לאתר דרך פייסבוק או גוגל.
avatar
  קבל התראות  
קבל התראות

הירשמו לאגוגו בחינם! מעל 46 אלף כבר הצטרפו.

ותוכלו להנות מהניוזלטר של אגוגו, מאמרים, עדכונים לגבי אירועים, תקבלו מיד 2 מדריכים מתנה במייל! והאפשרות להגיב למאמרים באתר.