סובלים מטחורים? הטיפול שעושה סוף לבעיה

סובלים מטחורים? הטיפול שעושה סוף לבעיה

(כתבה שיווקית)

טחורים היא בעיה בריאותית המשפיעה כמעט על כל אדם בשלב מסויים בחיים. סובלים מהבעיה? שום טיפול לא מביא לפתרון? חוששים מניתוח? אולי יש לנו פתרון בשבילכם.

צפו בסרטון קצר המסביר את בעית הטחורים ופתרונה:

קבל ייעוץ מהמומחים - חינם!

הרבה פעמים טחורים היא בעיה כרונית ולכן הדבר מהווה קושי בהתמודדות היומיומית. כאשר ננסה לטפל בבעיה באופן שמרני, נחווה אולי הקלה מסוימת לטווח קצר, כשלבסוף, הטחורים חוזרים וגורמים לתסכול קשה ופגיעה באיכות חיינו. המצב הכרוני הזה מוביל את הסובלים לשקול ניתוח, אבל האם אין פתרון אחר?

החדשות הטובות הן שקיים כיום טיפול יעיל. לאחר שנים של מחקר, נרקחה משחה בשם Pilefixx (פיילפיקס) המביאה הקלה משמעותית וארוכת טווח. הטיפול הוא יעיל מאוד ובעל יתרונות הפועלים לריפוי הבעיה.

קצת על טחורים

טחורים הם ורידים נפוחים הממוקמים סביב פי הטבעת או באזור הרקטום התחתון. התסמינים הם: גירוד, גירוי וכאב סביב פי הטבעת, גוש מגרד וכואב, נפיחות באזור, דליפת צואה, דם על הרקמות לאחר פעולת מעיים.

בין השיטות לטיפול בבעיות טחורים: משחות מקומיות, אמבט ישיבה, שתיית מים, הימנעות מישיבה ממושכת בשירותים.

הטיפול: Pilefixx

התסמינים הנלווים לטחורים, הכוללים נפיחות, גירוי, צריבה וכאבים טורדניים, מוקלים משמעותית כשמונה דקות אחרי מריחה ראשונית של המשחה.

בשימוש יומיומי, פעמיים או שלוש פעמים ביום, מושגת הקלה מתמשכת בתסמינים. אחד היתרונות הבולטים של התכשיר הוא התחושה שהוא מותיר על העור: בניגוד לתכשירים אחרים הקיימים בשוק, התכשיר אינו מותיר תחושת שמנוניות או דביקות, ולכן ניתן להשתמש בו בכל שעות היום.

כמו כן, התכשיר אינו מכתים את הבגדים.

Pilefixx

קבל ייעוץ מהמומחים - חינם!

שימוש עקבי בתכשיר יביא, בסופו של דבר, לריפוי הדרגתי של הבעיה – גם במקרה של דימומים, כאבים קשים וקשיים בהליכה ובישיבה.

היתרון הבולט של PILEFIXX הוא רכיביה. המשחה מבוססת על רכיבים טבעיים שסגולותיהן ידועות מזה דורות רבים, ללא תופעות לוואי ויש להם את היכולות לפעול לטובת ריפוי הטחורים ולא רק לספק הקלה רגעית לסימפטומים.

המשחה פועלת במספר מישורים במקביל:

  • הקלה מיידית – כשמונה דקות בלבד, לאחר מריחת המשחה בפעם הראשונה, כבר ניתן לחוש הקלה משמעותית בתחושת הנפיחות, הגירוי, הצריבה והכאב באזור פי הטבעת.
  • הקלה מתמשכת – שימוש יומיומי ומריחת המשחה שניים או שלוש פעמים ביום, יביאו להקלה מתמשכת בתסמינים.
  • ריפוי – שימוש עקבי במשחה ירפא בהדרגתיות את הבעיה, גם במקרים שבהם הטחורים גורמים לדימומים, כאבים חזקים ו/או קשיים בהליכה ובישיבה.
  • סיוע ושיקום העור באזור שנפגעהמשחה מכילה רכיבים בעלי תכונות המחזקות את העור ומגנות עליו. לכן, המשחה מסייעת גם לריפוי של העור באזור הטחורים וגם למניעת הישנות עתידית של הבעיה.


מתלבטים? הקשיבו לעדות של צחי נוי על התכשיר!

צחי ניסה עשרות טיפולים והפעם הוא מחליט לחשוף את הטיפול ששינה בשבילו את הכל ועזר לו.

קבל ייעוץ מהמומחים - חינם!