6 שלבים לבטן תחתונה שטוחה

6 שלבים לבטן תחתונה שטוחה

נכון, חיזוק שרירי הבטן יכולים לעזור למראה החיצוני שלנו, אבל לא רק, שרירי בטן חזקים יכולים לסייע לנו גם ליציבות הגוף ושמירה עליו. הקפידו על התרגילים הבאים 2-3 פעמים בשבוע.  

שלב 1: חימום הבטן

שכבו על הגב עם הברכיים מכופפות, הניחו את כפות הרגליים על הרצפה. הרימו את הראש, צוואר והכתפיים מהרצפה, והגיעו עם הידיים לכיוון הרגליים. עצרו וחזרו לאט לנקודת המוצא. חזרו 8 פעמים.

חימום הבטן
חימום הבטן

 

שלב 2: עליות

שכבו על הגב, מתחו את הידיים והרגליים בצורה ישרה. הרימו את הגוף עד קצות כפות הרגליים. חיזרו לנקודת המוצא. חיזרו 10 פעמים.

המשיכו לקרוא למטה

עליות
עליות

שלב 3: הורדות רגליים

הרימו את שתי הרגליים לכיוון התקרה והורידו באיטיות את הרגליים לכיוון הרצפה, אבל בלי לגעת בה. עצרו והרימו את הרגליים לנקודת המוצא. חיזרו 10 פעמים.

הורדות רגליים
הורדות רגליים

שלב 4: מספריים

הרימו את שתי הרגליים לכיוון התקרה. הקפידו על רגליים ישרות, הורידו את רגל שמאל עד הרצפה בלי לגעת בה, הרימו את הראש והכתפיים והגיעו עם היד לצד של הרגל הימנית. החליפו רגליים וחיזרו על הפעולה ברגל השניה. בצעו 10 חזרות מהירות (ללא הפסקה).

מספריים
מספריים

שלב 5: הרמת אגן

הרימו את הרגליים לכיוון הריצפה והניחו את הידיים בצידי הגוף. הרימו את האגן והרגליים כלפי מעלה, שמרו על רגליים ישרות. חזרו לנקודת המוצא. חיזרו 10 פעמים.

הרמת אגן
הרמת אגן

שלב 6: סיבובי פלג גוף עליון

שבו ישיבה מזרחית עם גב זקוף ועם הידיים מורמות לפניכם כשקצות האצבעות נוגעות אחת בשניה. סובבו את גופכם ימינה ב-45 מעלות. חיזרו למרכז וחזרו על הפעולה לצד שמאל. חיזרו 10 פעמים.

סיבובי פלג גוף עליון
סיבובי פלג גוף עליון

מארז התזונה של אגוגו לירידה במשקל!

מארז התזונה של אגוגו מסייע כבר לאלפים לאכול בריא ולרדת במשקל. ועכשיו הוא מקבל שדרוג משמעותי נוסף.
קראו על  אימון לחיזוק וחיטוב הבטן
לחצו לפרטים מלאים>>>
מודעה