5 מתיחות להעלמת כאב ברכיים
המשיכו לקרוא למטה

5 מתיחות להעלמת כאב ברכיים

כאבי ברכיים היא בעיה אשר רבים סובלים ממנה. הגורמים העיקרים הם בעיקר חוסר פעילות גופנית, משקל עודף, יציבה לקויה, טיפול לא נכון בפציעות ותזונה לא נכונה. בפוסט זה נביא 5 מתיחות המסייעות בהקלת כאבי ברכיים. 

אגוגו-מגזין בריאות | Agogo | פורסם 1/9/15

"לאכול בריא. לרדת במשקל." - הספר של אגוגו יוצא לאור!

אנו גאים ומתרגשים להודיע כי ספר התזונה והדיאטה הראשון של אגוגו יצא לאור. הספר מכיל 300 עמודים! הכתובים בשפה פשוטה וברורה והוא מקנה כלים פרקטיים ומעשיים שניתן ליישם ביום יום.
רוצים לראות מה מכיל הספר ואיך ניתן להזמין אותו? לחצו על התמונה.
מודעה

מדריך חינם לקוראי אגוגו!

המדריך שיעזור לכם לשמור על משקל תקין, להיות ערניים וחיוניים יותר והרבה יותר בריאים! המדריך הזה עזר עד היום לאלפי אנשים. כתב אותו ד"ר גיל יוסף שחר (M.D), ראש המרכז לרפואת הרמב"ם.

המשיכו לקרוא למטה

1.מתיחת שריר התאומים

מצאו קיר שאתם יכולים להישען נגדו, עימדו מולו, העקב צריך לגעת ברצפה והרגל ישרה ככל האפשר. הישענו לכיוון הרגל למשך 5 שניות. מתחו גם את הרגל השניה. חזרו על הפעולה בכל רגל 10-15 פעמים.

מתיחת שריר התאומים

2.מתיחה עם כדור

שבו על הרצפה ומשכו את רגל ימין קרוב לישבן. שימו כדור לקרוס (או כדור דומה) מתחת לברך. משכו את הרגל לכיוון הישבן כדי להרגיש היטב את המתיחה. המשיכו עד שתרגישו הקלה בברך ובצעו מתיחה ברגל השניה.

מתיחה עם כדור

3.מתיחת חצי רגל

רדו על ברך אחת (הניחו מגבת או מזרן מתחת) כהרגל השניה ב-90 מעלות. הישענו לכיוון הרגל הקדמית, תפסו את הקרסול ומשכו אותה לכיוון הישבן. בצעו את המתיחה 10-15 פעמים בכל צד.

מתיחת חצי רגל

4.מתיחת השריר האחורי של הרגל

שכבו על הרצפה עם הפנים כלפי התקרה. הרימו את הרגל תוך כדי שימוש ברצועה (ניתן גם פשוט להרים את הרגל על הקיר). מתחו את הרגל למשך 5 שניות. חזרו על הפעולה 10-15 פעמים בכל רגל.

מתיחת השריר האחורי של הרגל

5.הרמה ישרה של הרגל

שכבו על הגב עם רגל אחת מכופפת. הרימו את רגל ימין לגובה של בערך חצי מטר וסובבו את הרגל עם כיוון השעון (החוצה) 3 פעמים. ברגל השנייה יש לבצע נגד כיוון השעון. חזרו על הפעולה 10-15 פעמים, כל פעם 3 סיבובים. במידה ואתם משתפרים, ניתן להוסיף משקל לקרסול.

הרמה ישרה של הרגל

אהבתם? פרגנו בלייק!

חדש באגוגו! אפטרמיל!


לרדת במשקל עם אגוגו!

רוצים תפריט תזונתי אישי וליווי צמוד של אגוגו? עשרות כבר הצטרפו לתכנית התזונתית שלנו. לחצו לפרטים>>

מארז התזונה של אגוגו!

מארז התזונה של אגוגו מסייע לאלפים לרדת במשקל בצורה יעילה וקלה! רוצים פרטים? לחצו על הקישור.

תכנים נוספים של אגוגו

קראו על  איך הליכה יכולה לעזור לנו לרדת במשקל ובשומן הבטני