המדרסים שיסייעו לכם בטיפול בכאבים

המדרסים שיסייעו לכם בטיפול בכאבים

מדרסים טובים ימנעו מאיתנו כאבים, ישפרו לנו את היציבה וההליכה וישפרו את איכות החיים גם לאנשים בריאים לחלוטין.

מדרסים הם אביזרים אורתופדיים עליהם ניצבים עמודי התווך של הגוף – הרגליים. על מנת ליצור נקודות איזון יציבות בכל הגוף – חשוב מאוד שכפות הרגליים שלנו יעמדו בצורה ישרה ויציבה. ומכאן נובעת החשיבות של המדרסים להיות בהתאמה אישית על פי מבנה כף הרגל שלנו.

ישנן מספר בעיות בריאותיות רפואיות שמדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית מסייעים למנוע ואף מסייעים בטיפול בהן – כגון פלטפוס, דורבן, כאבי גב ואפילו תסמיני סוכרת.

אם בעבר היה נהוג להתייחס למדרסים כאל אביזר המיועד לאנשים מבוגרים בלבד – כיום אנו מבינים שמדרסים הם כמו משקפיים , מכשיר שמיעה או נעלי ספורט מאוד טובות – משמע – המדרסים מהווים תוספת חיונית לחיינו ,לאיכות החיים למניעת כאבים ופציעות ולטיפול בבעיות בריאותיות נפוצות.

מדרס טוב יכול למנוע כאבי גב וכאבים אחרים

היתרונות הבריאותיים של מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית:

  1. מסייעים בהתמודדות בבעיות אורתופדיות כגון: דורבן, פלטפוס, הולפוס, כאבי ברכיים,כאבי גב,  כאבים בשרירי הרגליים , כאבי מפרקים, ועוד.
  2. מדרסים מונעים מלכתחילה בעיות בריאותיות הקשורות למרכז האיזון של הגוף – החל מכפות הרגליים – דרך הברכיים, האגן ף עמוד השדרה ועד לצוואר ולראש.
  3. מדרסים אורטופדיים מותאמים אישית ביו-דינאמיים גם משפרים את זרימת הדם ואת גמישות כף הרגל.
  4. מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית הם גם אביזר נוחות שמשפר את איכות החיים לאנשים בריאים.
  5. הנעליים נשמרות לאורך זמן ארוך יותר.
מדרסים משפרים את גמישות כף הרגל

האם אני צריך מדרסים?

הנה. הגענו לשאלה המכריעה.

אז במקרים מסוימים ניתן לדעת בקלות האם אנחנו צריכים מדרסים – למשל, במקרים של כאבים ברגליים , סוכרת , כאבי גב , ברכיים ומפרקים בפלג הגוף התחתון  – ברור לנו שמדובר בסימן חשוב שמטה את הכף לשילוב של טיפול באמצעות מדרסים. 

אך ישנם גם מקרים אחרים, בהם מקור הכאב הוא לא בהכרח אזורי היציבות של הגוף , אלא דווקא כאבי ראש , מיגרנות, כאבי כתפיים , כאבי שרירים … ובמקרים אלה, אנו לא תמיד מקשרים בין הכאבים למרכז היציבות של הגוף ולכן שוכחים שמדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית יכולים להוות נדבך נוסף בפתרון הבעיה.

אז הבנו שאם הגוף שלנו סובל ממשהו – התשובה היא כן.

ואם אנחנו מרגישים מצוין ובריאים? אז בבקשה.

כבר שנים שמדרסים נחשבים לפתרון שמרני ובטוח , מכיוון שכמו נעל ספורט טובה – אין להם יכולת לגרום נזק , אלא רק לסייע. יתרה מכך  – יעילות המדרסים המותאמים אישית השפיעה בעבר  אף בבעיות בהן נשקל ניתוח כאופציה לטיפול.

אך כמו שציינו כבר בתחילת המאמר – המדרסים לא נועדו לבעיות רפואיות בלבד – אלא גם ל'אנשים רגילים', העוסקים בעבודה שכוללת עמידה או הליכה ממושכת. במקרים אלה המדרסים מסייעים בפיזור הלחצים בכפות הרגליים, בהקלת העומס על עמודי התווך של הגוף ובמניעת בעיות וכאבים עתידיים.

זאת ועוד – שיפור זרימת הדם בגוף באמצעות מדרסים ביו-דינאמיים יסייע להפחתת לחצים מיגרנות וכאבי ראש.

אז עכשיו הכל בסדר, אבל בואו נדאג גם לעתיד שלנו.

מדרס בהתאמה אישית של ניו-פיט

אז מה עושים? מתייעצים עם המומחים בחינם!

ניו-פיט היא חברה המתמחה בייצור מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית החל מ-99 ש"ח בלבד! רוצים לקבוע תור לבדיקה ואבחון חינם? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

לחצו להשארת פרטים>>