מדהים! זאת הסיבה שכדאי לכם להוסיף מאוורר לחדר השינה

מדהים! זאת הסיבה שכדאי לכם להוסיף מאוורר לחדר השינה

רעש לבן הוא סוג של קול עקבי ובלתי משתנה, הקול הזה יכול להסוות ביעילות רעשים אחרים בסביבה שעלולים להפריע לנו ולהוות מיסוך לרעשים מציקים.

מספר מחקרים הראו שרעש לבן יכול לסייע לשינה. רעש זה יכול להיות יעיל במיוחד לאנשים ששנתם קלה ושמתעוררים בקלות מכל רעש פתאומי. גללו למטה כדי להבין איך אפשר לרתום את הרעש הלבן לשינה טובה יותר.

הצטרפו לווצאפ של אגוגו!

ותקבלו עדכונים ישירות לנייד.
מודעה

איך להשתמש ברעש לבן בחדר השינה

1.שימוש במאוורר

מאוורר פשוט יכול להיות מקור יעיל להפליא לרעש לבן. הרחש הקבוע של המאוורר לא רק עוזר להזרים אוויר אלא גם יוצר סביבת רעש עקבית שיכולה להסוות צלילים פתאומיים ומפריעים. זכרו למקם את המאוורר כך שהוא לא יהיה מכוון ישירות עליכם, כדי למנוע יובש ואי נוחות בשרירים. נקו את המאוורר באופן קבוע כדי להפחית את זרימת האבק.

2.מכונות רעש לבן

ישנם מכשירים שתוכננו במיוחד ליצור רעש לבן. מכונות אלו יכולות להפיק סוגים שונים של רעש, מרעש לבן טהור ועד לקולות טבע או רעשי סביבה כמו בית קפה שוקק חיים.

3.אפליקציות לנייד

ישנן אפליקציות רעש לבן רבות לסמארטפונים המציעות מגוון רחב של צלילים. זוהי אפשרות מצוינת מכיוון שהיא מאפשרת לכם להתאים אישית את סוג הצליל, עוצמת הקול ומשך הזמן.

4.מוצרי חשמל ביתיים

תאמינו או לא, מכשירי חשמל ביתיים כמו מדיח כלים או מכונת כביסה יכולים לספק גם רעש לבן. הצליל הקבוע שהמכשירים הללו מייצרים יכול להיות מרגיע ומקדם שינה. כמובן, שזה פחות מעשי לשעות הלילה, אלא יותר עבור תנומות היום.