5 שלבים לעיצוב והרמת החזה
המשיכו לקרוא למטה

5 שלבים לעיצוב והרמת החזה

כל אישה חולמת על חזה מעוצב ומושלם, אך למרבה הצער, חזה רפוי הוא תוצאה של תהליך טבעי המגיע עם השנים.  אך אל דאגה, בפוסט זה נביא 5 שלבים לצמצום הנזק, עיצוב והרמת החזה בצורה טבעית.

אגוגו-מגזין בריאות| Agogo | פורסם 15/8/15

מודעה

עיצוב והרמת החזה בצורה טבעית
עיצוב והרמת החזה בצורה טבעית

שמרו על המשקל

אם אתן סובלות מעודף משקל ומתקשות לשמור על משקל תקין, הדבר יכול להשפיע על מראה החזה שלכן. עור הגוף, במיוחד באזור החזה, מאבד את האלסטיות שלו כשהוא נמתח. לכן, אם אתן לא מקפידות על משקל גוף קבוע, ונוטות לעלות ולרדת במשקל לעתים תכופות, העור שלכן מתרופף עם הזמן והמראה של החזה נפגע כתוצאה מכך.

שתו הרבה מים

העור מורכב מתאים המכילים בעיקר מים. לכן, חוסר שתייה מספקת של מים פוגעת בעור הגוף, וגורמת לעור סביב החזה להיראות מכווץ וחסר חיוניות. כשאנחנו לא שותים מספיק מים העור שלנו מתייבש ומתקמט. הדבר יכול להוביל להזדקנות מוקדמת של העור אשר גורם לחזה שלנו למראה נפול, ללא יציבות.

תזונה

הקפידו תמיד על תזונה נכונה, מאחר וזאת הדרך הכי טובה לרדת במשקל תוך כדי שמירה על חיוניות העור. ירידה מהירה מדי במשקל תגרום לחזה שלכן לאבד את היציבות שלו, לכן, עשו זאת בצורה הדרגתית.

לתזונה יש חשיבות מכרעת גם על מראה החזה שלנו. לדוגמא, מחסור בחלבון עלול להוביל לירידה במסת השריר סביב השדיים ולגרום לאיבוד היציבות והנוקשות שלו. ישנה חשיבות באכילת מזונות עשירים בחלבון, ויטמינים, סידן, מינרלים, פחמימות, שומן ועוד.

תרגילים לחזה

מאחר ושדי האישה אינם עשויים משריר, אלא משומן, אין תרגיל אשר יכול לחזק את השדיים עצמם. אבל, תרגילים לשרירי החזה יכולים לסייע בחיזוק הרצועות והשרירים הסובבים לשדיים, אשר יגרמו להרמת החזה ולמראה חיוני יותר.

קראו על  תזונה לאחר אימון: מה לאכול אחרי אימון

התרגיל הכי פופולרי וקל לביצוע לחיזוק והרמת החזה הוא כפיפות מרפקים, המחזק את השרירים באזור השדיים. ביצוע תרגילי חזה, יסייעו גם בשרפת עודף השומן באזור השדיים.

כפיפות מרפקים: בצעו 10 חזרות ונוחו דקה וחצי. חזרו על התרגיל 4 פעמים.

כפיפות מרפקים לעיצוב החזה
כפיפות מרפקים לעיצוב החזה

עיסוי החזה

עסו את החזה לפחות 2-3 פעמים בשבוע עם שמן קוקוס או שמן זית לחיזוק ושיפור האלסטיות של העור והבריאות הכללית שלו. העיסוי גם משפר את זרימת הדם לעור, מעודד את התפתחות השרירים ובניית התאים ומפחית את החומרה של שדיים נפולים.

ממה צריך להימנע?

בנוסף לדברים הטובים שצריך לעשות, ישנם מספר דברים שצריך להימנע מהם כמו: עישון, עודף שיזוף ולבישת חזייה במידה לא תואמת.

המשיכו לקרוא למטה

אהבתם? פרגנו בלייק!