זוגיות יחסים

מה גברים רוצים? 4 טיפוסי נשים שגברים מעדיפים לפי המדע

הרבה פעמים גברים ונשים תוהים מה בני המין השני מחשיבים כמושך. תמיד נטו לחשוב שכל מה שצריך כדי למשוך את עינו של הגבר הם רק לבוש מצומצם וחיוך. אך למעשה, מחקרים אחרונים הראו כי המשיכה של הגבר היא יותר מורכבת. למשל, הצבע של לבוש האשה.

אגוגו-מגזין בריאות | Agogo | פורסם 21/12/14

הנה 4 טיפוסי נשים המושכות את תשומת ליבו של הגבר:

מה גברים רוצים?  Shutterstock
מה גברים רוצים? Shutterstock

1.נשים המתאפרות בצורה מסויימת

למרות שמרבית הגברים מחשיבים אשה מאופרת כדבר מושך, זה משנה באיזו צורה. אתר הכרויות בחו"ל ניתח פרופילים של 1200 נשים בכדי לגלות אם נשים באמת מעדיפים את "המראה הטבעי" או שלמעשה הם מעדיפים את האשה שלהם עם איפור.

נשים שהיו עם איפור צללית שחורה היו בעלות סיכוי של 139 אחוזים יותר לקבל הודעה מגברים ביחס לנשים אחרות.

אודם בשפתיים גם כן גרם לסיכויים לעלות. אבל מצד שני, בסקר אחר אותו אתר סקר 1800 גברים וגילה בדיוק את ההפך, הגברים העדיפו את המראה הטבעי. כן, הממצאים קצת סתרו את עצמם באתר ההכרויות הזה.

2.נשים עם היחס מותניים ירכיים נכונים

גברים מקשרים את יחס המותניים והירכיים של האשה לבריאות הכללית שלה, אבל גם למושא הפלירטוט שלהם. מחקרים גם הראו כי היחס מותניים ירכיים של האשה מצביע על רמת האסטרוגן בגופה, הסיכון להשמנה, למחלות כמו סוכרת ומחלות לב.

היחס האידיאלי מחושב במדידת המותניים קצת מעל עצם הירך לחלק בהיקף הירך. היחס האידיאלי הנכון לבריאותם של גברים הוא 0.9 ולנשים 0.7.

3.נשים הלובשות אדום

בעוד שבנוגע לאיפור הדעה לא הייתה נחרצת, צבעם של הבגדים הצבעוניים, במיוחד אדומים לוכדים את עינם של הגברים בצורה יוצאת דופן. על פי מחקר שנעשה על גברים בו הראו להם סדרה של תמונות, נמצא כי הגברים מצאו את הנשים אשר לבשו אדום ליותר מושכות.

קראו על  מה תנוחת השינה מעידה על הזוגיות שלכם?

4.נשים עם קול גבוה ודק

הקול משחק תפקיד מרכזי בנושא המשיכה בין שני המינים. מחקרים מצאו כי בעוד שנשים אוהבות את הגברים שלהם עם קול נמוך ועמוק, גברים מעדיפים את הנשים שלהם עם קול גבוה ודק.

בדומה לקול חיזורם של החיות, הרגשות המובעים על ידי בני האדם בקולות מעבירים גם את גודלם הפיזי. כך שכאשר אשה שומעת את קולו העמוק של הגבר היא מקשרת את זה לשיעור קומה גבוה יותר, לעומת זאת, גברים מקשרים קול גבוה ודק ליופי גופה של האשה.

כן, אנחנו בטוחים שיש לכם משהו להגיד ולהוסיף בעניין. הגיבו בתגובות למטה.

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!