נפש

6 החלטות שלא תתחרטו עליהם בעתיד

בסופו של דבר, יותר מכל דבר אחר, אנו מתחרטים על ההזדמנויות שלא לקחנו, מערכות יחסים שפחדנו להיות בהם, וההחלטות אשר התלבטנו לגביהם יותר מדי זמן. אנו מביאים כאן 6 החלטות שכדאי לכולנו לקחת כדי שלא נתחרט בעתיד.

אגוגו-מגזין בריאות | Agogo | פורסם 14/1/15

שים את הנייד בצד
שים את הנייד בצד

1.מצא את מה שאתה אוהב ועשה זאת

אם אתה מבזבז את חייך בלנסות להגדיר את עצמך על פי מה שאנשים אחרים אוהבים, אתה בסופו של דבר תגיע למצב בו תהיה אומלל.

נסה דברים חדשים – נסה הכל. תגלה את הדברים שאתה באמת אוהב. אם אתה מבזבז את זמנך בלהעמיד פנים שאתה אוהב משהו רק בגלל שאנשים אחרים אוהבים, אתה תחייה את חייך עם האנשים הלא נכונים והלא מתאימים בשבילך. אם תעשה את הדברים שאתה באמת אוהב, אתה תחייה חיים אשר גורמים לך להיות באמת אדם מאושר.

2.התעורר כל בוקר ותתחיל לעשות

העולם לא חייב לך כלום, אולי זה אתה שחייב לעולם משהו. לכן, תפסיק לחלום בהקיץ ותתחיל לעשות. קח אחריות מלאה על חייך – קח שליטה. אל תחכה יותר לאנשים אחרים שיעשו בשבילך את הדברים, זה אף פעם לא יקרה. התמקד בלהיות יצרני, לא בלהיות עסוק – שים לב להבדל. אל תעשה סתם דברים, תעשה את הדברים הנכונים בשבילך.

3.שים את הסמארטפון בצד והיה נוכח בהווה

אחד הדברים הנוראים ביותר הוא להגיע להבנה שאירוע מסויים היה נהדר רק לאחר שחוויתם אותו. לכן, חיו בהווה, תהנו מאותו רגע עד הטיפה האחרונה. אתה לא תזכור להרבה זמן את התמונה שהעלת לפייסבוק, אבל אתה כן תזכור את אותו אירוע, אם תחווה את הווה. אז הניחו את הנייד בצד כבר.

4.עבוד קצת פחות ותבלה את זמנך עם האנשים האהובים עליך

תבלה את זמנך עם המשפחה והחברים שלך, תהנה מהדברים הקטנים בחיים כמו לשחק עם חיית המחמד שלך או לראות את הילד שלך מחייך, הרגעים האלה יקרים מכל הדברים האחרים בחיינו. צא ממעגל הקסמים של עבודת יתר ושעות נוספות אשר גורמים לך להיות לחוץ מדי ומותש מדי מכדי לחוות ולהנות מהדברים הקטנים בחייך.

קראו על  9 דברים כדי להיות אדם מאושר יותר

5.תמיד תגיד מה שאתה צריך להגיד

פתח את הפה. אל תחביא את מחשבותיך או התחושות שלך, במיוחד כאשר אתה יכול להשפיע ולעשות שינוי. היה אמיץ. אנשים רבים מדחיקים את התחושות שלהם כדי לשמור על "שלום" עם אנשים אחרים, או להגן על עצמם מדחייה. כתוצאה מכך, הם מתפשרים והם אף פעם לא יהיו מה שהם מסוגלים להיות. יותר מכך, אנשים אלו מפתחים מחלות כתוצאה מהמרמור שהם מאכילים את עצמם. אל תהיה אחד כזה.

6.עזוב מערכות יחסים הרסניות

אתה ראוי לכבוד. אתה ראוי לו מהמשפחה שלך, מהחברים שלך ומכל האנשים בחייך. הדרך הטובה ביותר בכדי לקבל כבוד היא לכבד קודם את עצמך. דבר ברור ושמור על ראש מורם. עמוד על הדברים אשר חשובים לך. עשה את ההחלטות אשר גורמות לך להרגיש טוב. ואם מישהו בחייך מתנהג בצורה לא מכבדת, תאמר להם את זה במקום. אם הם לא משנים את גישתם אולי זה הזמן להמעיט את הנוכחות שלהם בחייך.

אנו צריכים אנשים בחיינו המאתגרים אותנו, וגם כאלו שלא מסכימים איתנו תמיד בכדי לקבל זוויות אחרות וחדשות לגבי החיים. נכון, זה לא קל לוותר על מערכות יחסים עם אנשים הקרובים אלינו, אבל בסופו של דבר וויתור על מערכות יחסים הרסניות זה רווח, ולא הפסד.

אהבתם? נשמח אם תעשו לייק!

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!