זאת הסיבה שאתם צריכים להתחיל לישון על צד שמאל
לישון על צד שמאל

זאת הסיבה שאתם צריכים להתחיל לישון על צד שמאל

כולנו יודעים שהשינה חשובה מאוד לשמירה על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו. אבל, לצורה בה אנו ישנים יש חשיבות לא פחות גדולה מהכמות בה אנו ישנים. תנוחת השינה יכולה להשפיע על בריאותנו, שמירה על מראה עור בריא ולשפר את תפקוד מערכת העיכול.

מודעה

מה זה משנה איזה צד אני ישן?

ישנם מספר תנוחות שינה: על הבטן, גב, צד שמאל וצד ימין – כולם משפיעות על הבריאות שלנו. שינה על הגב יכולה לפעמים להשפיע לרעה על אנשים הסובלים מבעיות אסטמה, מפני שתנוחה זו גורמת לקשיי נשימה.

שינה על צד ימין עשויה להחמיר בעיות במערכת העיכול, לעומת זאת, שינה על צד שמאל, עשויה לשפר את תפקודה.

אילו יתרונות יש לשינה על צד שמאל?

איברים מסוימים בגוף האדם נמצאים בצד השמאלי של הגוף כמו הלב והטחול. על פי שיטת האירוודה, שינה על צד שמאל יכולה לשפר את בריאות ואיכות חיינו. הצד השמאלי של גופנו הוא הצד הדומיננטי של מערכת הלימפה, ובעוד שאנו ישנים על צד זה, אנו יכולים לסייע לגופנו בניקוי וסילוק רעלים, נוזלי לימפה ופסולת דרך צינור החזה ובלוטות הלימפה.

לעומת זאת, שינה על צד ימין יכולה לגרום להאטה בתפקוד מערכת הלימפה.ואנחנו לא מעוניינים להגיע למצב כזה, כי כשמערכת הלימפה לא עובדת כראוי יש קושי בסילוק רעלים, אשר מגבירים את הסיכוי למחלות שונות.

נסו את השינוי הזה ותראו איך זה משפיע על החיים שלכם. אנו מודעים שזה לא קל לשבור הרגלי שינה של שנים, אבל בהחלט שווה לנסות!

מארז התזונה של אגוגו!

מארז התזונה של אגוגו מסייע כבר לאלפים לאכול בריא ולרדת במשקל! לחצו לפרטים והזמנה.

תכנים נוספים של אגוגו

קראו על  דום נשימה בשינה: גורמים, תסמינים ודרכי טיפול