8 דרכים לדעת אם בן/ת הזוג שלכם אוהב/ת אתכם
הכנס הקרוב של אגוגו
התחילו לקרוא למטה

8 דרכים לדעת אם בן/ת הזוג שלכם אוהב/ת אתכם

בדרך כלל, רוב התיאוריות לגבי מערכות יחסים בריאות מתמקדות במדד של רמת האינטימיות שבני הזוג מרגישים עם הפרטנר שלהם, אבל לא תמיד זה נכון. בפוסט זה נתמקד בסימנים המוחשיים והחיצוניים שבן הזוג או הבת זוג מקרינים כלפינו, כמדד לבריאות טובה של מערכת היחסים שלנו ולמה שבן הזוג שלנו באמת מרגיש.

הצטרפו לאגוגו בחינם!

ותקבלו ידע לבריאות טובה יותר ישירות למייל.
המשיכו לקרוא למטה

עוזר לך כשאת זקוקה לעזרה
עוזר לך כשאת זקוקה לעזרה

1. רוצה לבלות את הזמן איתך

לרצות להשקיע זמן במערכת היחסים הוא סממן מפתח במערכת יחסים מוצלחת. יכול להיות ששניכם עמוסים בעבודה, משפחה ומחויבויות אחרות, אבל כשלמישהו באמת אכפת ממכם הוא ימצא את הזמן כדי לבלות זמן איכות ביחד.

2. איך עבר היום שלך?

בזמן שאתם ביחד, האם בן או הבת הזוג שואל ומתעניין בך, על העליות והמורדות של היום שלך? זוגות בונים את האהבה שלהם לא בהכרח באמצעות ריחוף שמימי ופרפרים, אלא באמצעות תמיכה מוחשית השומרת על תקשורת תמידית פתוחה.

3. סומך עלייך, סומכת עליך

בן זוג שבאמת סומך עליך יתן לך להנות מהספק. מחקרים הראו כי זוגות עם מערכת יחסים ארוכה וטובה, בני הזוג היו מעוניינים לקבל מושג היכן בן הזוג שלהם בכל רגע נתון. אבל אין להם את הרצון הזה בגלל שהם דואגים או מקנאים, הם פשוט מראים עניין בחיים שלכם.

המשיכו לקרוא למטה

4. עוזר/ת לך כשאת/ה זקוקה לעזרה

נכון, כולנו עסוקים מעל הראש לפעמים והדבר האחרון שאנחנו רוצים זה עוד בעיות. אבל, אם לדוגמא אתה חולה וצריך משהו מבית המרקחת ואתה יותר מדי חולה מכדי ללכת, בת זוג שאכפת לה תמיד תהיה בשבילך כשתצטרך אותה כדי להביא לך ולטפל בך.

קראו על  7 רמזים לכך שמצאתם אהבה אמיתית

5. מכבד/ת את דעותיך

זה בסדר להיות בעלי דעות פוליטיות ומנוגדות ועדיין להיות זוג מאושר. אם באמת אכפת לו ממך, הוא לפחות יהיה מוכן להקשיב לדעותייך בנושאים פוליטיים או חברתיים שונים, גם אם הם בניגוד לדעותיו.

6. מסתכל/ת עלייך

המבטים שלו מגלים עליו הרבה, אם את תופסת אותו בוהה בך לפעמים בהנאה, סימן שהוא נהנה להיות איתך. אתם לא צריכים לבלות שעות בהסתכלות אחד על השניה בעיניים, גם מבט חטוף אחד מספיק כדי לשלוח אנרגיות חיוביות של אהבה.

7. אוהב/ת לדבר על העבר

זוגות אשר אוהבים לדבר על אירועים בעבר שהם חלקו ביחד ועל חוויות משותפות, מחזקים את הקשר שלהם בהווה ובעתיד. משפטים כמו: "זוכר את הפעם ש?.." הם נהדרים לחיזוק הקשר ומצביעים שאתה או את מהווים חלק נכבד ממחשבותיו של בן הזוג.

8. נותן/ת לך להרגיש טוב עם עצמך

בן זוג או בת זוג שבאמת אכפת להם ממך, מחזקים את ההערכה העצמית לגבי הזהות שלכם. אנחנו רוצים להיות עם האנשים אשר גורמים לנו להרגיש טוב עם עצמנו. לכן, אם אתם מרגישים שבן הזוג שלכם תורם לביטחון העצמי שלכם, לא רק שתרצו לבלות יותר זמן איתו, אלא גם תעריך את עצמך יותר כשתהיה רחוק ממנה וההשפעה החיובית שלה תשאר איתך תמיד במהלך כל היום.

באילו דרכים נוספות לדעתכם ניתן לזהות שבן הזוג או הבת זוג אוהבים אותנו? רשמו בתגובות למטה.

הצטרפו לאגוגו בחינם!

ותקבלו ידע לבריאות טובה יותר ישירות למייל.
מודעה

אגוגו מציג כנס חדש ובלעדי - "לחשוב בריא"!

2 הרצאות בבוקר אחד! מביאים לכם את המרצים הטובים ביותר. לחצו לפרטים והרשמה>>


מדריך חינם לקוראי אגוגו!

המדריך שיעזור לכם לשמור על משקל תקין, להיות ערניים וחיוניים יותר והרבה יותר בריאים! המדריך הזה עזר עד היום לאלפי אנשים. כתב אותו ד"ר גיל יוסף שחר (M.D), ראש המרכז לרפואת הרמב"ם.

המשיכו לקרוא למטה

הגיבו על המאמר..

באפשרותכם להגיב על כל מאמר באגוגו. פשוט הירשמו בקליק לאתר דרך פייסבוק או גוגל.
avatar
  קבל התראות  
קבל התראות

אגוגו מציג כנס חדש ובלעדי – "לחשוב בריא"!

2 הרצאות בבוקר אחד! חצי מהכרטיסים כבר אזלו! לחצו לפרטים והרשמה.