דיאטה

לאכול כל 3 שעות ולרזות: דיאטת 3 השעות

דיאטת 3 השעות פותחה על ידי המומחה לדיאטה וכושר ג'ורג' קרוז. הרעיון העומד מאחורי דיאטת 3 השעות הוא אכילה כל 3 שעות לאורך היום. הרעיון מתבסס יותר על מתי אנחנו אוכלים ופחות על מה אנחנו אוכלים. על פי מפתח הדיאטה אכילה כל 3 שעות תורמת לחילוף חומרים טוב יותר, אשר שורף יותר שומן לאורך כל היום.

אגוגו-מגזין בריאות| Agogo | פורסם 17/4/13


לאכול כל 3 שעות ולרזות
לאכול כל 3 שעות ולרזות

מתי לאכול?

בדיאטת 3 השעות צריך לאכול בערך כל 3 שעות. המטרה כאן היא לגרום לגופנו לשרוף שומן במקום שריר. הרזייה אשר באה על חשבון מסת השריר לא רצויה, דיאטה זו באה למנוע זאת. הדיאטה מדגישה את השליטה על הצריכה הקלורית, ולא לוקחת בחשבון את סוג המזונות הנאכלים. כמו כן דיאטה זו אינה זקוקה להגברת הפעילות הגופנית בצורה מיוחדת לצורך הרזייה.

אז מה לאכול? וכמה?

המשטר הדיאטתי של דיאטה זו דוגלת באכילה של פחמימות, שומנים וחלבונים כל 3 שעות, שילוב אשר צריך להיעשות ביחס נכון בין אבות המזון.

היחס הנכון הוא: חלבונים 30-40 אחוזים, פחמימות 40-60 אחוזים ושומנים 10 אחוזים. חלוקה זו צריכה להעשות בכל ארוחה.

חלוקת הארוחות נעשית כך שארוחה ראשונה תהיה בסביבות 7:00 בבוקר, ארוחה שנייה ב-10:00 כארוחת ביניים הכוללת סנדביץ' או נישנוש אחר, ארוחה שלישית, ארוחת צהריים כארוחה עיקרית, ארוחה רביעית שוב ארוחת ביניים, ולבסוף 3 שעות לאחר מכן ארוחת ערב. הארוחות העיקריות: בוקר, צהריים וערב צריכות להיות מאוזנות ובכמות של בערך 400 קלוריות לארוחה. ארוחות הביניים כ-100 קלוריות. הצריכה הקלורית היומית עומדת על כ-1450 קלוריות.

דיאטת 3 השעות מניחה כי לאדם אשר בחר אותה יש את היכולת והגמישות לעמוד במשטר של אכילה כל 3 שעות. אלו עם סגנון חיים אשר אינם מאפשרים לעצור הכל, כל 3 שעות יתקשו יותר לעמוד בדיאטה זו.

קראו על  8 הדיאטות הכי פופולריות נבדקות על ידי המדע

קראו עוד באגוגו על 25 דרכים קלות ובדוקות מדעית לירידה במשקל ו- 23 נשנושים טובים המסייעים לירידה במשקל. או פשוט כנסו לקטגורית הדיאטה שלנו.

אהבתם? פרגנו בלייק!


הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!