זוגיות יחסים

איך תדעי מה מרגיש הגבר שלך כלפיך?

קבלי 9 התנהגויות שיעזרו לך להבין מה מרגיש הגבר שלך כלפיך.

שרה זלוף| לאתר | לדף הפייסבוק | Agogo | פורסם 26/4/14

מה מרגיש הגבר שלך כלפיך?
מה מרגיש הגבר שלך כלפיך?

גבר יאמר לך "אני אוהב אותך" דרך מעשים!

כשגבר אוהב אותך הוא יראה לך את רגשותיו דרך מעשים. בעיניו, עצם זה שהוא איתך, זה הדבר שמבטא בצורה הטובה ביותר את רגשות האהבה שלו. כשאת משתפת אותו בחוויות ובבעיות שלך, הוא מתחיל לתת לך עצות ומרגיש שהוא תומך בך. כשהוא עושה משהו בבית, זאת דרכו לומר "אני רוצה לחיות איתך." אם הוא מתקן משהו בבית, זאת דרכו להצהיר "אני רוצה להיות פה."

בלי רמזים , בבקשה!

גברים אוהבים ישירות כיוון שהם לא מבינים רמזים. החיים הזוגיים יהיו פשוטים יותר אם תביני שהוא לא עושה זאת בכוונה. הוא באמת לא מבין כשאת מדברת על רגשותייך ורצונותייך בצורה עקיפה. הוא לא מבין כשאת מקטרת ומבקרת, עצובה ומרגישה כמו קורבן – זה פשוט לא עובד. כשאת רוצה לדעת משהו- תשאלי בצורה ישירה וחמה.

גבר רוצה לדעת שאת צריכה אותו ובשום אופן לא תלויה בו.

נתקעת עם הרכב, צלצלי אליו. תני לו להרגיש שהוא הגבר שלך שבא "להצילך". הדבר האחרון שהוא רוצה זה שתתקשרי לאבא או לידיד כדי לבקש עזרה. זה יראה לו שאת לא זקוקה לו ובן זוגך ירגיש מיותר בקשר.

אנו רוצים להזמין אתכם להרצאה של אגוגו (לחצו לפרטים)

גברים רציניים מקבלים על עצמם מחויבות בקשר.

ראי בדברים הקטנים והגדולים שהוא לוקח עליהם מחויבות כהצהרה למחויבות זוגית: כשהוא בא לאסוף אותך עם הרכב, כשחשוב לו לספר לך משהו, כשהוא מכין לך משהו, כשהוא רוצה שתבואי לבית הוריו, להכיר את חבריו.

גברים מתייחסים ,לא מגיבים.

לנו, הנשים, התנהגות כזאת תתפרש כחוסר אכפתיות. אך הגבר שלך, כשהוא מקשיב, הוא לא מרגיש צורך לאשר על ידי הנהון, וגם אין לו צורך להגיב כמו "הו, אני לא מאמין" "מה את אומרת" הם פשוט מקשיבים ו…חושבים על איזה עצה לתת וזה לוקח זמן.

גברים אינם קוראי מחשבות ורגשות.

אנו, הנשים, רגילות לחוש את הסובבים אותנו. "מה יש לו, הוא נראה עצוב, משהו עובר עליו." לגבר שלך אין אנטנה כזו, כדי שידע מה את מרגישה עלייך להגיד לו. פשוט שתפי אותו בהרגשתך ומה את צריכה שהוא יעשה בשבילך. "רק תקשיב" "חבק אותי" פשוט וקל.

חוזק אינו הצד החזק שלו.

אנו, הנשים מחפשות גברים חזקים. רוב הגברים כשהם אוהבים, הם רכים ורגישים מבפנים. לכן כשהגברים שומעים ביקורת, הם ישר יוצאים להגנה. כשהם מרגישים שיפוטיות, הם יוצאים להתקפה. כשהאישה אומרת שלא טוב לה, הם נסגרים בגלל רגשי אשמה. לכן,כשאת משתפת אותו במה שמפריע לך, קבלי בהבנה את גישתו והביעי את רגשותייך בהתאם.

גברים זקוקים לחיזוקים.

תתפלאי כמה את יכולה להשיג כשתהיי קשובה אליו, תחזקי אותו בפדבקים ושדרי לו שרק הוא הגבר שלך. במקום להתקיף: "אתה לא מנסה להבין אותי.." תאמרי: "אני יודעת שאתה רוצה להבין מה אני צריכה.." הוא מביא לך קפה, עצרי, הסתכלי אליו עם חיוך של מאה דולר ותאמרי "תודה, נשמה".

גברים רוצים לדעת שגם אנחנו רוצות סקס.

התחילי איתו, תני לו את התחושה שהוא מושך. גברים זקוקים להוכחה שגם האישה שלהם יוזמת איתם סקס. זה נותן להם להרגיש גברים, כל המצ'ואיזים הגברי שלהם עולה.

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

>

קראו על  מה גברים רוצים? 4 טיפוסי נשים שגברים מעדיפים לפי המדע

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!

Click to Hide Advanced Floating Content