איכות חיים

איך טריק 90 השניות במקלחת ישנה לך את כל היום

אנחנו מבלים 4000 שעות במהלך חיינו הבוגרים במקלחת, רוב הסיכויים שזה יותר זמן מאשר הזמן שאנו משקיעים בקריאה, פעילות גופנית או צפייה בטלוויזיה. אבל יש סיכוי גדול שאתם לא עושים זאת נכון.

אגוגו-מגזין בריאות | Agogo | פורסם 12/9/15

תמיד לסיים עם מים הקרים
תמיד לסיים עם מים קרים

אם יש לכם הרגל להתרחץ בבוקר, אתם כנראה מחזיקים בטענה שזה נותן לכם אנרגיה לאורך כל היום, אבל יש סיכוי שההשפעה היא הפוכה.

כי מקלחת חמה היא מה שהרופאים ממליצים לאנשים הסובלים מקשיים בהירדמות. הסיבה לכך היא שמעבר פתאומי מטמפרטורה גבוהה לנמוכה יוצרת מצב רוח מרגיע, המסייע להירדמות.

אבל מה אם אתם צריכים אנרגיה לאורך כל היום. אם המטרה שלכם היא להתעורר בבוקר ולקבל אנרגיה טובה לאורך כל היום, כדאי שתנסו את טריק 90 השניות שלנו במקלחת.

איך עושים זאת?

  • ברגע שסיימתם את הרגלי הרחצה שלכם במקלחת, פתחו רק את הברז הקר, ועמדו תחת הזרם למשך 30 שניות (אם זה עוזר לכם, תרגישו חופשי לצעוק כמה שאתם רוצים).
  • לאחר 30 שניות, פתחו את ברז המים החמים (עד כמה חום שאתם יכולים לסבול), הישארו מתחת למים 30 שניות. הדבר פותח את הנקבוביות ומגביר את זרימת הדם.
  • לבסוף, סיימו תמיד במים קרים, עמדו תחת מים קרים למשך 30 השניות האחרונות.

דרך אגב, אנו ממליצים לעשות זאת גם בחורף.

שימו לב: יש לוותר על התענוג אם אתם סובלים מלחץ דם גבוה, מחלה או חום גבוה.

למה אני צריך לסבול את זה?

טיפול במים חמים וקרים ידוע במשך אלפי שנים. בפינלנד, הסאונה לא נחשבת למותרות, אלא דבר יומיומי. שם יש 2 מיליון סאונות לאוכלוסיה של רק 5 מיליון אנשים.

המקלחת הקרה מסייעת בשיפור תפקוד זרימת הדם, נגד דיכאון, מעולה לעור ולשיער ומחזקת מאוד את המערכת החיסונית. לקריאה מקיפה על היתרונות הבריאותיים של המקלחת הקרה.

קראו על  איך להיפטר מצלוליט בעזרת פילינג קפה?

אהבתם? פרגנו בלייק!

תגובות

תגיות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!