נפש

4 אנשים שאתם צריכים להרחיק מהחיים שלכם

זה הזמן לניקוי אורוות בכל הנוגע לאנשים השליליים איתם אנחנו באים במגע במהלך היום יום. לכל אחד מאיתנו יש מספר אנשים כאלה, אשר כל מה שהם עושים זה להפיץ רעל, מרוקנים את האנרגיה שלכם ומפחיתים מהערך שלכם. הנה 4 אנשים שכדאי מאוד להימנע מהם ככל האפשר. 

אגוגו- מגזין בריאות | Agogo | פורסם 10/2/15

אנשים בעלי ביקורת מתמדת עליכם
אנשים בעלי ביקורת מתמדת עליכם

1.אנשים אשר שואבים ומבזבזים את זמנך

אותם אנשים יכולים להיות חלק מהמעגל החברים שלכם ואפילו מהמשפחה שלכם. ברגע שתבינו כי אותם אנשים לא מעוניינים בכלל להחזיר לכם את אותה חיבה, עזרה ותמיכה שאתם מציעים, תגיעו להחלטה כי זה הזמן לצמצם את המקום שלהם בחייכם. הם יבזבזו לכם את הזמן, רק אם תתנו להם.

2.אנשים בעלי ביקורת מתמדת

אין שום דבר רע בכנות ובמשוב טוב, אבל ברגע שאתה מבין שאנשים מסוימים עסוקים בצורה תמידית בביקורת עליכם, אולי זה הזמן הנכון לעשות משהו בנידון. כשאין בביקורת שמץ של ביקורת בונה, רמוז להם שהם הולכים לאבד אותך בתור חבר. אפשר לומר להם גם שהביקורת המתמדת שלהם לא עוזרת לכם בשום צורה והיא אפילו גורמת לכם להרגיש רע.

3.אנשים שליליים

אנשים מסוג זה מפיצים שליליות כמו מגפה. חסן את עצמך בכך שתמנע מהם בכל מחיר. אנשים אלו הם בתוך מעגל קסמים של שליליות ולפעמים זה קשה לא להישאב לשם. הם תמיד חרדים, דואגים, פאסימים, בדיכאון ומתלוננים הרבה על מר גורלם.

אתה צריך להיפטר מהם אם אתה רוצה לחיות, מחשבות חיוביות יוסיפו שנים לחיים שלך ויהפכו אותך לאדם הרבה יותר מאושר.

4.אנשים אשר לא כנים ומשקרים לך

“שקרים נעשים על ידי מילים, וגם על ידי שתיקה.” – אדריין ריץ’

אנשים אלו יכולים רק להסב נזק לחברות שלכם, בגלל שאמון וכנות הם המעלות הכי חשובות בכל חברות. אם הם לא עושים זאת, לא שווה לשמור איתם על קשר.

קראו על  7 סיבות לכך שאין לך אנרגיה לעשות כלום

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!