נפש

4 סיבות להיות טיפוס של בוקר

כולנו באיזשהו מובן יודעים שיש יתרון בלהיות אדם של בוקר, אך מרביתנו מתקשים להשיג זאת. לכן, הבאנו לכם 4 סיבות שאולי ישכנעו אתכם לקום קצת יותר מוקדם.

אגוגו- מגזין בריאות | Agogo | פורסם 11/4/15

אנשים מצליחים עושים זאת שנים!
אנשים מצליחים עושים זאת שנים!

1.זמן לתכנן את היום שלך

אנשים רבים לא משיגים את המטרות שלהם בגלל שהם לא ממוקדים מספיק. תיכנון נכון של סדר היום שלך מוקדם בבוקר יקל עליך בניהול הזמן לאורך היום.

2.זמן להתאמן

התירוץ הכי גדול לחוסר אימון הוא המחסור בזמן. לאחר יום ארוך בעבודה, הליכה לחדר הכושר יכולה להפוך בקלות למטלה לא נעימה. לכן, אם תשכים מוקדם לפני יום העבודה תוכל להרשות לעצמך ללכת לחדר הכושר או לצאת לריצה טובה.

3.זמן לאכול

אנו שומעים כל חיינו שהארוחה הכי חשובה ביום היא ארוחת הבוקר, לכן, אם תקום מוקדם לא תפספס אותה. ארוחת הבוקר משפרת את הבריאות הכללית שלנו בצורה דרמטית, ממש כמו שרכב זקוק לדלק בכדי לנסוע, כך גם גופנו צריך את זה.

4.אנשים מצליחים עושים זאת שנים!

אחד מדפוסי ההתנהגות הכי בולטים אצל אנשים מצליחים הוא ההרגל לקום מוקדם בבוקר. במקום להמשיך לישון, הם מנצלים את הזמן בכדי לבצע תכנון של יום העבודה, ריצה, ארוחת בוקר ודברים אחרים.

למרות שלא כל אחד יכול להפוך להיות טיפוס של בוקר, בשורה התחתונה, אם תוכלו לשכנע את עצמכם לקום שעתיים וחצי לפני כל יום, תוכלו לזכות ביותר זמן לעצמכם, בחישוב מהיר תוכלו לקבל 840 שעות בשנה. הבחירה היא שלכם.

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

קראו על  10 דרכים לשיפור ייצור האנדורפינים בגוף באופן טבעי

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!