זוגיות יחסים

5 סימנים לכך שאתם במערכת יחסים בריאה

תוהה אם בן הזוג שלך הוא האחד?. בכתבה זו הבאנו 5 סימנים המעידים על כך שאתם הולכים לבלות עם בן הזוג הנוכחי שלכם עוד תקופה ארוכה ומאושרת.

אגוגו- מגזין בריאות | Agogo | פורסם 30/8/14

להכיר אותו לחברים שלכם
להכיר אותו לחברים שלכם

אתם מגלים דברים מוזרים שיש לכם במשותף

זה בסדר ששניכם מצאתם שאתם אוהבים את התוכנית סיינפלד או שומעים את אותו סגנון מוזיקה, אבל זה נהיה יותר מיוחד כשאתם מוצאים שדברים קצת יותר מיוחדים משותפים לכם.

מה שמבלבל אנשים בדרך כלל כשהם מכירים מישהו חדש וחושבים שהוא האחד, הוא בכך שהם חושבים שאם הם אוהבים את אותו ספר או שיר יש להם הרבה במשותף. אבל זה לא תמיד ככה. ככל שהדברים המשותפים מפתיעים יותר ופחות נפוצים- כך יותר טוב.

אף אחד ממכם לא נרתע כשהעתיד עולה בשיחה

זה מין סיוט של זוגות חדשים: אחד מבני הזוג פולט משהו כמו, "קיץ הבא נטוס ליוון"- ואז קופא וחושב שהבן זוג השני יאמר משהו כמו: "שנה  הבאה?, אנחנו לא יודעים אם נשרוד ביחד עד החודש הבא!". אבל אם את או אתה ובן הזוג שלכם סיימתם את זה בחיוך והסכמה, עברתם בהצלחה שלב מכריע.

זה סימן ששניכם מרגישים יציבים במערכת היחסים שלכם. לכן, שימו לב מה קורה בבן הזוג שלכם כשאתם מעלים תוכניות עתידיות.

זה חשוב מאוד שהחברים שלכם יאהבו את בן הזוג שלכם

עד עכשיו חשבתם שלהכיר להורים שלכם את בן הזוג שלכם זה המבחן האולטימטיבי?, דעו לכם שלהכיר אותו או אותה לחברים שלכם יכול להיות מבחן הרבה יותר מכריע.

בגלל שמשפחה לא בוחרים, אבל לעומת זאת חברים כן, והחברים שלכם משקפים את האדם שהפכתם להיות במשך השנים. לכן, האינטראקציה בין בן הזוג שלכם לחברים שלכם יכולה ללמד אותכם הרבה בקשר לבחירה שלכם.

קראו על  מה תנוחת השינה מעידה על הזוגיות שלכם?

מתחילים לחשוב כ"אנחנו"

במוקדם או במאוחר כל הזוגות עוברים מ: "היי מה אתה עושה ביום שישי בערב?" ל- "היי מה אנחנו עושים ביום שישי בערב?". שים לב איך אתה מגיב לסיטואציה כזאת, אם בן הזוג שלך רוצה לעזוב מוקדם מאירוע, האם אתה בשמחה מציע לעזוב ביחד כזוג?, או שמקבל את הבשורה בצורה שמציקה לך ורצון להישאר לבד במקום?. לכן, שימו לב אם אתם נותנים חשיבות יותר ל"אנחנו" מאשר ל"אני" כשאתם במערכת יחסים.

אתם תמיד רוצים לשתף בדברים שקורים לכם

רוב הזוגות חולקים משפטים כמו "אני חושב עליך" בשיחות טלפון כשהם רחוקים. אבל אם אתה לא יכול ללכת ברחוב בלי להיתקל במשהו מצחיק לספר לבן הזוג שלך, או להיכנס לחנות בלי לחשוב "וואי הוא בטח יאהב את זה" אז כנראה העתיד שלכם צבוע בצבע ורוד.

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!