נפש

4 דברים שאפשר ללמוד מאנשים מוחצנים

הנטייה היא לדמיין את האנשים המוחצנים כשטחיים ולא מעניינים, אבל זאת תהיה טעות אם נחשוב כך. המוחצנים פשוט אוהבים להיות בחברת אנשים, הם האנרגיה שלהם. לכן, גם אם אתה לא אדם מוחצן מלידה, אתה עדיין יכול ללמוד ולקחת מהם כמה דברים טובים.

אגוגו- מגזין בריאות | Agogo | פורסם 29/4/15

הם דברנים מעולים

מוחצנים מאושרים יותר?
מוחצנים מאושרים יותר?

המוחצנים הם דברנים ואנשי שיחה מעולים, הם מצליחים להחזיק את הסובבים אותם במילותיהם, וקשה להתעלם מהם כשהם נמצאים בסביבה. אל תטעו, גם האנשים המופנים יכולים לרכוש לעצמם יכולות שיחה טובות, אך האנשים המוחצנים פשוט עושים זאת בצורה טבעית, וככל שהם מתרגלים את הכישרון המולד הזה, יכולות אלה הופכות להיות מושלמות.

הם מעיזים יותר

באופן כללי, האנשים המוחצנים הם אנשים יותר הרפתקנים, אשר בדרך כלל אומרים “כן” להזדמנויות חדשות. הם אוהבים למתוח את השרירים הנפשיים שלהם ולנסות רעיונות חדשים. לכן, אם אתם נחשבים לאנשים שפחות מעיזים, כדי לכם מדי פעם לנסות הרפתקאות קטנות, כדי לצאת קצת מאזור הנוחות שלכם, זה חלק חשוב בחיים ללמידה וגדילה.

הם מנצלים הזדמנויות

בין אם הם עומדים בתור או מחכים לפגישה, המוחצנים לא יחמיצו הזדמנות לקשקש עם הסביבה. הם תמיד מצפים להזדמנות הבאה לפגוש אנשים חדשים, הם לא מחכים למישהו שיפנה אליהם, אלא פשוט עושים זאת בעצמם. הם עושים זאת בצורה חברותית הגורמת לתחושת נוחות בצד השני.

הם מוצאים יותר אושר

על פי מחקרים רבים נמצא קשר בין התנהגות מוחצנת לאושר. אבל גם אם אתם לא אנשים מוחצנים, אל תדאגו, נמצא גם כי האנשים המופנמים מאושרים יותר לאחר שהם מבלים בסביבת אנשים ואירועים חברתיים. מחקר אחר הראה כי התנהגות מוחצנת יותר תורמת לתחושות יותר חיוביות.

לסיכום, לא משנה איזה סוג אופי יש לכם, עשו לכם הרגל של יציאה מאזור הנוחות שלכם. אין לכם שום דבר להפסיד, אלא רק להשיג תחושה של אושר!

קראו על  11 תובנות שכל אחד צריך לדעת על החיים

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!