נפש

12 חלומות נפוצים והפירוש שלהם

החלומות שלנו יכולים לספר לנו הרבה על החיים שלנו ועל התקופה בה כל אחד מאיתנו נמצא. החלומות יכולים להכווין ולפתור בעיות מהותיות רק אם נתייחס אליהם ברצינות הראויה. בפוסט זה נביא 12 חלומות נפוצים מאוד ואת הפירוש שלהם. 

1.חלומות נפילה

חלומות נפילה מתבטאים בנפילה בחוסר אונים מגובה רב. ניתן להגדיר את הסוג של חלומות הנפילה כמסר של דגל אדום מהתת מודע שלנו. חלומות נפילה נפוצים אצל אנשים אשר נמצאים בשלב בחיים בו יש להם בעיות בעבודה, מערכות יחסים וכדומה.

2.חלומות על שיניים

חלומות על שיניים יכולים להתבטא לדוגמא בשיניים נופלות. השיניים אצל האדם הוא סמל לכוח וביטחון. חלום על שיניים הוא סימן לכך שחיי החולם גורמים לו לאבד את הביטחון, או לפעמים סימן רע לבעיות במערכת היחסים שלו. לפעמים חלומות על שיניים יכולות לבטא רצון מסויים, אצל נשים: רצון להריון. אצל גברים: רצון ליחסי מין.

3.חלומות על הופעה בבית הספר או עבודה בעירום

חלומות עירום מסוג זה מסמנים את הפגיעות והחרדות שלנו. חלומות אלו נפוצים אצל אנשים אשר קיבלו קידום בעבודה, התחילו עבודה חדשה, או צריכים להופיע בפני ציבור רב של אנשים.

4.חלומות על מבחן

סוג של חלומות אלו נפוצים אצל אנשים השואפים לשלמות. החלום מסמן לאדם להישאר דרוך. חלומות מסוג זה יכולים להצביע על לחץ מסויים במקום העבודה.

5.חלומות על מוות

חלומות על מוות בדרך מסמל על הרצון לסיים משהו בחיים שלנו: מערכת יחסים, עבודה, קריירה או משהו מהעבר. חלום מסוג זה הוא לא בהכרח סיוט כפי שנוטים לחשוב, אלא חלום שמעודד את האדם להתחלות חדשות.

6.חלומות על פגישה עם אדם מפורסם

חלומות מסוג זה לפעמים משקפים את היכולות או הכישרונות המסויימים של החולם. המפורסמים בחלום הם סמליות לצורך שלנו בהכרה מהסביבה.

קראו על  6 סימנים שאתם שמחים להיות לבד

7.חלומות רדיפה

חלום נפוץ מאוד בקרב הרבה אנשים בעל תחושה של סיוט. אך גם לחלומות רדיפה אלו יש צד חיובי – החלום הוא סימן לכך שהחולם צריך להתמודד עם בעיות המתחוללות בחייו, החלום בעצם מעודד את החולם להתמודד עם אותם בעיות שהתרוצצו בראשו כבר זמן מה. סוג זה של חלומות נפוץ יותר אצל נשים מאשר גברים.

8.חלומות על בגידה של בן/ת הזוג

בדרך כלל לא צריך להתייחס לחלומות אלו כאמיתות. חלומות מסוג אלו נפוצות אצל אנשים אשר בן/ת הזוג שלהם מעורב בפעילות ממושכת אשר הם לא כלולים בה. בנוסף לכך, חוסר אמון במערכות יחסים גם יכול להצית סוג זה של חלומות.

9.חלומות על איחור

חלומות אלו יכולים להיות סימן לכך שהחולם מנסה לעשות יותר מדי, ולכן החלום הוא סימן לכך שהחולם לא צריך להבטיח הבטחות שהוא לא יכול לקיים.

10.חלומות על ריחוף

חלומות של ריחוף באים לעודד את החולם לשחרר מדברים ולגרום להם להתרחש בצורה טבעית ללא מעורבות שלו. בנוסף לכך החלום יכול להצביע על דבר בחיים האמיתיים שאין לנו שליטה עליו.

11.חלומות על הריון

חלומות על הריון מצביעים על בעיה בחייו של החולם. לפעמים החלום מצביע על צורך בהתחלה חדשה כמו רצון במקום עבודה חדש או ברצון להיות הורה.

12.חלומות על חוסר שליטה ברכב

הפירוש לחלומות מסוג זה הוא די קיטשי אבל נכון. חלומות על חוסר שליטה ברכב מצביעים על התחושה של החולם שאין לו מספיק שליטה על חייו והדרך שלו להצלחה בחיים. החלום יכול להצביע על הרגל רע בחייו של החולם אשר יכול להוות בעיה מתמשכת בעתיד.

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!