נפש

10 החלטות שתתחרט עליהם בעוד עשר שנים

את ההחלטות הבאות כולנו לפעמים עושים, 10 החלטות שכולנו נתחרט עליהם עוד עשר שנים. אל תגידו שלא אמרנו. 

אגוגו-מגזין בריאות | Agogo | פורסם 15/12/14

להוריד את המסכה
להוריד את המסכה

1.ללבוש מסכה כדי להרשים אנשים אחרים

אם הפרצוף שאתם תמיד מראים לעולם הוא מסכה, יום אחד לא יהיה דבר מתחתיה. אם אתה מבזבז כל כך הרבה זמן בהתרכזות איך אנשים אחרים רואים אותך, או איך כולם רוצים שתהיה, בסופו של דבר תשכח מי אתה באמת. אז אל תפחד מהשיפוט של אנשים אחרים, אתה יודע עמוק בליבך מי אתה ומה נכון בשבילך. אתה לא צריך להיות מושלם כדי להרשים ולעורר השראה באנשים. תן להם להיות מודהמים מהיכולת שלך בהתמודדות עם חוסר השלמות שלך.

2.לתת לאנשים אחרים ליצור את החלומות שלך

האתגר הכי גדול בחיינו הוא לגלות מי אנחנו, השני הוא להיות מאושר כשאתה מגלה מי אתה באמת. חלק גדול מכך הוא להישאר נאמן למטרות והחלומות הפרטיים שלך. אתה מכיר אנשים שלא מסכימים איתך? טוב מאוד. זה רק אומר שאתה עומד איתן על הקרקע והולך בנתיב שאתה בחרת. לפעמים תעשה מעשים שאולי יחשבו למשוגעים על ידי אנשים אחרים, אבל כשתשים לב איך אתה לא מרגיש שהזמן טס לך כשאתה חי בהנאה בחיים שאתה בחרת, תדע שעשית את המעשה הנכון.

3.שמירה על חברה שלילית

אל תתן למישהו בעל גישה שלילית להעביר לך אותה. אל תתן להם להתקרב אליך. הם לא יכולים ללחוץ על ההדק אם לא תעביר להם את האקדח. כשתזכור ששמירה על חברה שלילית היא הבחירה שלך, במקום מחויבות, תשחרר את עצמך ותקבל על עצמך את החברה החיובית במקום הכועסת והשלילית, הנדיבה במקום החמדנית והסובלנית במקום החרדתית.

4.להיות אנוכי ואגואיסטי

חיים מלאים במעשים טובים ואנשים בעלי אופי טוב הם הדרך הטובה ביותר. אלו שגרמת להם להשראה וחלקת את אהבתך יזכרו לך את זה תמיד, הרבה זמן לאחר שיראו אותך. אז תחרוט את עצמך בלב ולא בסלע. מה שעשית בשביל עצמך – מת איתך, מה שעשית בשביל אחרים – חי לנצח.

קראו על  10 בעיות בריאותיות שקשורות ללחץ וניתנות לטיפול

5.הימנעות משינוי, התפתחות וגדילה

אם אתה רוצה לדעת את עברך הסתכל במצבך הנוכחי. אם אתה רוצה לדעת את עתידך הסתכל על מצבך הנוכחי. אתה צריך לוותר על הישן בשביל החדש. הדרך הישנה איננה עוד, והיא לא תחזור עוד. אם תצליח להבין זאת ותמדוד את צעדיך לפי זה, תוביל את עצמך למימוש עצמי אדיר מכפי שתצליח לתאר לעצמך.

6.לוותר כשהדרך נהיית קשה

הכישלונות אינם קיימים, רק תוצאות. גם אם הדברים לא מסתדרים כפי שרצית, אל תכנע ואל תוותר. תלמד מהמצב ותמשיך לנוע קדימה. כי מי שצועד כל פעם בצעד אחד קטן, בסופו של דבר מנצח. הניצחון הגדול מורכב מניצחונות קטנים הבאים בצעדים קטנים של החלטות ומעשים המביאים בסופו של דבר את הרגע הגדול של ההצלחה.

7.לנסות לשלוט בכל דבר

את החיים צריך לחוות בנגיעות ולא לחנוק. לפעמים, אתה צריך להרגע ולתת לחיים לקרות, בלי דאגת השליטה עליהם. למד את עצמך לשחרר ממצבים מסוימים. קח נשימה עמוקה. אתה לא צריך לדעת תמיד לאן אתה בדיוק הולך, רק קח צעד קטן קדימה. החיים מאורגנים בסדר מושלם, בין אם אתה מבין אותם או לא. אתה רק צריך קצת זמן כדי לחבר את הנקודות, נקודות הזמן של החיים שלך.

8.להסתפק בפחות ממה שמגיע לך

היה חזק מספיק כדי לשחרר, אבל חכם מספיק לדרוש את מה שמגיע לך. לפעמים אתה צריך ליפול נמוך מאי פעם כדי לצמוח ולעלות גבוה משהיית. לפעמים, הדמעות של עיניך צריכות לנקות את הראייה שלך כדי שתראה את הדרך שלך שוב. אל תתפשר!

9.לחכות עד מחר

הבעיה היא שאנחנו חושבים שיש לנו זמן. אבל יום אחד נתעורר ונבין שאין יותר זמן לעבוד על הדברים שתמיד רצינו. ובנקודת זמן הזו: או שתשיג את כל המטרות שלך, או שתהיה לך רשימה של תירוצים של למה לא עשית את זה.

קראו על  איך להתחיל לעשות מדיטציה: 10 דקות ביום

10.להיות עצלן

העולם לא חייב לך כלום! אז תפסיק לחלום ותתחיל לעשות. פתח לעצמך עצם בעמוד השדרה, לא עצם משאלות. קח אחריות מלאה על החיים שלך – קח שליטה. אתה חשוב ואתה נחוץ. מאוחר מכדי לשבת ולחכות למישהו שיעשה משהו בשבילך. יום אחד הוא היום. המישהו שהעולם צריך הוא אתה!

אהבתם את המאמר? פרגנו בלייק!

תגובות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!