נפש

6 סימנים שאתם שמחים להיות לבד

בתרבות שלנו, למצוא בן/ת זוג ושותף/ה לחיים זה סימן להצלחה. עד כדי כך שאף אחד לא מצפה למצוא אושר לבד, אלא רק עם מישהו אחר. אולי אתם עדיין לא מודעים לכך, אבל יכול להיות שכבר אתם אנשים מאושרים למרות שאתם לגמרי לבדכם. איך אפשר לדעת?

אגוגו-מגזין בריאות | Agogo | פורסם 26/10/15

לבד
נהנים להיות לבד

1.אתם נהנים לאכול לבד

גם אם אתם כרגע בזוגיות, אתם יכולים להיזכר ולומר בכנות שהייתם נהנים מהחיים גם כשהייתם לבד. לאכול לבד היה כיף, ממש כמו תרפיה, זמן איכות עם עצמכם שאתם יכולים למיין בו את המחשבות שלכם.

2.אתם נהנים יותר לעשות מה שאתם בוחרים לעשות

לא צריך להתייעץ עם אף אחד בקשר לתוכניות משותפות, לפני שאתם מוציאים אותם לפועל, נכון שזה נהדר?! אם אתם נהנים לעשות בדיוק מה שאתם רוצים לעשות.. מתי שאתם רוצים.. אין ספק שזה סימן שאתם נהנים להיות לבד.

3.אתם נהנים לראות סרט לבד

תסכימו איתנו שללכת לסרט בפגישה ראשונה זאת חוויה לא כל כך סימפטית. לשבת שעתיים עם מישהו ולצפות בסרט זאת לא הדרך האולטימטיבית להכיר מישהו לעומק.

4.אתם נהנים לטייל לבד

אתם מאותם אנשים שלא אכפת להם לקחת תרמיל ולטוס לקצה השני של העולם כדי ליהנות ממקומות חדשים. ואתם לא צריכים שיהיה איתכם מישהו כדי לחוות מקום מסוים.

5.אתם ישנים טוב יותר כשאתם לבד

השינה הכי גרועה שלכם היא כשאתם צריכים לחלוק את המיטה שלכם ושנתכם נודדת.  אתם פשוט ישנים טוב יותר כשאתם לבד.

6.אתם חושבים שאנשים תלותיים זה דבר נורא

אתם אף פעם לא מבינים התנהגות תלותית, ובשבילכם להיות אדם תלותי זה הסיוט הכי נורא. כי העצמאות שלכם הוא אחד הערכים החשובים שלכם.

אהבתם? פרגנו בלייק!

תגובות

קראו על  הוכחה לחיים לאחר המוות על פי המדע
תגיות

הצטרפו לאגוגו בפייסבוק!